YEREL
Giriş Tarihi : 16-11-2021 13:21   Güncelleme : 16-11-2021 13:21

Belediyeden Kurumlarla Ortak Proje

Adıyaman Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç, ildeki kurumlarla ortak projelere imza atmak amacıyla kurum müdürleriyle istişarelerde bulunmaya devam ediyor.

Belediyeden Kurumlarla Ortak Proje

Adıyaman’ın her anlamda gelişip kalkınması için ildeki kurumlarla ortak projelere imza atmaya devam eden Adıyaman Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç, Adıyamanlıların yararına olacak her projeye destek verdiklerini, bundan sonra da vermeye devam edeceklerini söyledi.

Son olarak Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Fehmi Çelik’i makamında ağırlayan Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç, ziyarette yaptığı konuşmada kurumlar arasında yapılan koordinasyonun önemine dikkat çekerek, “Yaptığımız görüşmede belediyemizin ve Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü’nün gerçekleştirilebileceği ortak projeler ve işbirlikleri hakkında karşılıklı fikir alışverişinde bulunduk. Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Fehmi Çelik’e nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederim” şeklinde bilgi verdi.

Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Fehmi Çelik ise yaptığı açıklamada, kendilerini ağırlayan Başkan Kılınç’a ilgisinden dolayı teşekkür etti.