SİYASET
Giriş Tarihi : 08-09-2021 15:02   Güncelleme : 08-09-2021 15:02

Bomba İddia; "Aşı Zorlaması İktidarı Düşürür"

Yeni Dünya Partisi (YDP) Lideri Emanullah Gündüz, açıklamalarıyla gündem oluşturmaya devam ediyor.

Bomba İddia;

YDP Lideri Gündüz, aşı zorlaması iktidarı düşüreceğini iddia ederek, bir kez daha dikkatleri üzerine çekti.

PCR testi, aşı ve Koronavirüs ile ilgili konuşan genç siyasetçi Gündüz; “Aşı ile insanlık ırkı tehlikededir. PCR testi aşı olmayanları zorla aşılamak için bir zorbalıktır, hukuksuzluktur. Aşı zorlaması iktidarı düşürecektir” dedi.

Yaptığı açıklamada, “Koronavirüs bahane aşı şahane. Aşı ile insanlık ırkı tehlikededir. Yapılmak istenen şey yalan ve algı ile üç ayda bir yeni varyant iddiası ile insanları üç ayda bir aşılayarak insanların iradesini yok etmek ve insanların biyolojik yapısına DNAsına müdahale ederek insanları dışardan müdahaleye açık, yarı robotik canlılar haline getirmektir” cümlelerine vurgu yapan Gündüz; “Koronavirüs korkusu ve algısı aşı yapmak içindir! Ülkemizde 30milyon insan ilk doz aşısını yapmamıştır çünkü oyunun farkındadır. PCR testi zorunluluğu bu aşı olmayanları aşı olmak zorunda bırakmak için bir zorbalıktır bir hiledir bir hukuksuzluktur. Seyahat etmek eğitim gibi yaşam hakları ve kişi özgürlüğü ancak yasalarla engellenebilir yönetmelik ve kararnameler ile buna engel olmak hukuksuzluktur!

Aşı olmayanların büyük kısmı iktidar seçmeni ve destekçisidir. Koronavirüs sürecini global çetelere teslim olarak yöneten iktidar zorlayıcı aşılama ile kendi seçmeninin tepkisini almaktadır. İktidar bu yanlış tutumunu devam ettirirse önümüzdeki seçimi kazanamayacaktır! Hem İktidar hem de insanlık büyük tehlike ile karşı karşıyadır! İnsanlığı ve insanlık onurunu korumak zorundayız! Masonik şer ve şeytani güçlerin insan yapısına müdahale etmelerine izin veremeyiz” ifadelerini kullandı.