YEREL
Giriş Tarihi : 28-10-2020 11:25   Güncelleme : 03-11-2020 10:51

Çevreyolu’nda Altyapı Güçlendiriliyor

ASKİM, kış mevsimi öncesi şehrin birçok noktasında altyapı güçlendirme çalışması yapıyor.

Çevreyolu’nda Altyapı Güçlendiriliyor

Kış mevsimi gelmeden altyapı yenileme çalışmalarını yoğunlaştıran Adıyaman Belediyesi Su ve Kanalizasyon İşleri Müdürlüğü (ASKİM), 2. Çevreyolu’nun Siteler ve Mehmet Akif Mahallelerinin bulunduğu kısmından başlayıp, kuzey istikameti boyunca devam edecek olan altyapı güçlendirme çalışmasına aralıksız devam ediyor.

Meydana gelebilecek su baskınlarını önlemek amacıyla iki mahallede sürdürülen çalışmalar hakkında bilgi veren Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç, “İl genelindeki altyapı güçlendirme çalışmalarına devam ediyoruz. 2. Çevreyolunun Mehmet Akif ve Siteler Mahallesini kapsadığı bölgeden başlayıp, kuzey istikameti boyunca yaşanması muhtemel altyapı sorunlarının önüne geçmek ve altyapı suyunu daha sağlıklı bir şekilde deşarj etmek için başlattığımız çalışmalar ekiplerimiz tarafından devam ediyor” dedi.

Her kış mevsiminde yaşadıkları problemlerin sona erecek olmasından duydukları memnuniyeti dile getiren mahalle sakinleri ise Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç’a ve ASKİM ekiplerine teşekkür etti.