GÜNCEL
Giriş Tarihi : 30-09-2021 16:18   Güncelleme : 30-09-2021 16:18

“Çiğköfte ve Nar Festivali” Görüş Alışverişi

Adıyaman Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç, İstanbul Esenler Adıyamanlılar Derneği Başkanı Yusuf Çelik ve derneğin yönetim kurulu üyelerini ağırladı.

“Çiğköfte ve Nar Festivali” Görüş Alışverişi

Memleketi Adıyaman’a gelen İstanbul Esenler Adıyamanlılar Derneği Başkanı Yusuf Çelik ve beraberindeki dernek yönetimi, Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç’ı ziyaret etti. Başkanlık makamında gerçekleşen ziyaretin konusu, önümüzdeki günlerde İstanbul’da yapılacak olan “Çiğköfte ve Nar Festivali” oldu. İstanbul Esenler Adıyamanlılar Derneği ile Çiğ-Der (Çiğköfte Derneği) ve İstanbul Esenler Belediyesi tarafından ortaklaşa düzenlenecek olan “Çiğköfte ve Nar Festivali” hakkında görüş alışverişi yapıldı.

Dernek Başkanı Yusuf Çelik, ziyaretin güzel geçtiğini, verimli bir görüş alışverişi yaptıklarını belirterek, misafirperverliğinden ötürü Belediye Başkanı Kılınç’a teşekkür etti.

Ziyaret ile ilgili memnuniyetini dile getiren Başkan Kılınç ise; Festival ile ilgili görüştük. İlimizin tanıtımı için yapılacak olan etkinliğin önemine değindik. Güzel bir ziyaret oldu. Kendilerine başarılar diliyorum” dedi.