SİYASET
Giriş Tarihi : 01-10-2021 10:51   Güncelleme : 01-10-2021 10:51

Dağtekin; “2023’de Başarı Destanı Yazacağız”

AK Parti Adıyaman heyeti, saha çalışmalarına devam ediyor.

Dağtekin; “2023’de Başarı Destanı Yazacağız”

 AK Parti Adıyaman Milletvekili Av. İbrahim Halil Fırat, AK Parti Adıyaman İl Başkanı Mehmet Dağtekin, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Av. Mustafa Alkayış, AK Parti Adıyaman Gençlik Kolları Başkanı Mevlüt Kuştepe ve teşkilatların yönetim kurulu üyeleri saha çalışmalarına devam ediyor.

AK Parti heyeti, saha çalışmaları kapsamında, önceki gün ilk olarak Adıyaman'da faaliyet gösteren Özel Atak Okulu, Teknokent Koleji, Egebil Okulu, Açı Koleji, Dünya İnovasyon Okulunu, Tügva yurdunu, Simya Koleji, Birey okulları, Testeknik okulları, Doğa Koleji ve İkra Koleji yöneticileri ile bir araya geldi. Ziyaretlerde Adıyaman'ın eğitim seviyesi ve eğitim seviyesinin artırılması konusunda görüş alış verişinde bulunuldu.

Daha sonra TÜGVA Gençlik Vakfı Adıyaman İl Temsilcisi olarak göreve başlayan Recep Tepe'ye hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Emekliler Derneğini ve AK Parti Belediye Meclis üyesi Mehmet Yalçın'ı da iş yerinde ziyaret eden Milletvekili Fırat ve teşkilat yöneticileri, AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanlığı tarafından Mimar Sinan Parkı önünde kurulan üye standını ziyaret ederek, üye katılım çalışmalarına destek verdi.

Kısa bir değerlendirme yapan AK Parti Merkez İlçe Başkanı Av. Mustafa Alkayış, “AK Parti olarak Adıyaman'da dokunmadığımız el kalmayacak ve her fırsatta vatandaşlarımız ile birlikteyiz. Birlikte olmaya da devam edeceğiz” dedi.

Milletvekili Fırat, “Milletimizin taleplerini yerinde dinleyerek, Ankara'da gerekli görüşmeleri yapıyoruz. Halkımızın partimize desteği bizleri mutlu ediyor” ifadelerini kullandı.  

AK Parti Adıyaman İl Başkanı Mehmet Dağtekin ise, “Memleketimizde toplumun tüm kesimleri ile birlikte olmaya devam ediyoruz. Teşkilatımız ile birlikte bir ve bütün bir şekilde çalışmalarımız sürüyor. Vatandaşlarımız ile birlikte bir araya gelerek onların taleplerini yüz yüze dinleme fırsatını buluyoruz. Gençlik kollarımızın üye katılım çalışmalarına destek vererek üye sayımızı tüm kademeler artırmaya devam edeceğiz” cümlelerini kullandı.