GÜNCEL
Giriş Tarihi : 21-12-2020 13:20   Güncelleme : 28-12-2020 15:44

Dişkaya’dan Başsağlığı Mesajı

Vatanını Sevenler Federasyonu (VSF) Genel Başkan Yardımcısı Zeki Dişkaya, Ahmet Erdoğan’ın hakkın rahmetine kavuşması nedeniyle başsağlığı mesajı yayımladı.

Dişkaya’dan Başsağlığı Mesajı

VSF Genel Başkan Yardımcısı Zeki Dişkaya, konfederasyon kurucusu ve yöneticisi, aynı zamanda Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın yeğeni olan Ahmet Erdoğan’ın hakkın rahmetine kavuşması nedeniyle başsağlığı mesajı yayımladı.

Genel Başkan Yardımcısı Zeki Dişkaya, mesajında şu ifadelere yer verdi: “Vatanını Sevenler Federasyonu kurucularından ve yöneticilerinden olan, aynı zamanda Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın yeğeni olan Sayın Ahmet Erdoğan abimiz hakkın rahmetine kavuşmuştur. Yol arkadaşımız olan değerli büyüğümüz Ahmet Erdoğan’ı kaybetmenin üzüntüsünü yaşamaktayız. Kendisi dava adamı olduğu gibi aynı zamanda çevresine faydalı olmak adına Vatanını Sevenler Federasyonu’nun bütün yükünü sırtlamış isimler arasında yer almaktaydı. Böylesine değerli bir büyüğümüzü kaybetmenin acısını içimizde yaşayarak onu asla unutmayacağız. Mekânı cennet olsun. Değerli büyüğümüz Ahmet Erdoğan’ın ailesi başta olmak üzere bütün federasyon camiamıza, yakınlarına, sevenlerine ve ailesine başsağlığı diliyorum. Rabbim kederli ailesine sabırlar versin.”