SON DAKİKA
Giriş Tarihi : 23-12-2021 10:08   Güncelleme : 23-12-2021 10:08

Dolar Üzerinden Çarpıcı Açıklamalar

Medya Ankara Genel Yayın Yönetmeni Bayram Polat'a değerlendirmelerde bulunan YDP Lideri Emanullah Gündüz, dolar konusunda çok çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Dolar Üzerinden Çarpıcı Açıklamalar

“Doların Sahibi ABD Devleti Değildir”

Yeni Dünya Partisi (YDP) Lideri Emanullah Gündüz, Medya Ankara mikrofonuna şunları söyledi:

“Dolar ekonomik karşılığı olmayan Korsan bir paradır. Dolar Siyonizm’in en büyük sembolü ve gücüdür. Dolar Dünya ekonomisini ve emeğini sömüren en büyük adaletsizliktir. Doların sahibi ABD devleti değil, FED yani sözde Amerikan Merkez Bankasıdır ki bu tamamen Siyonizm’in kontrolünde olan şer güçlere hizmet eden bir şirkettir ve bastığı doları para karşılığı ABD'ye satar.

Kennedy Siyonist Sömürüsüne Son Vermek İstediği İçin Öldürüldü

ABD eski başkanlarından Kennedy bu durumu değiştirmek ve Dolar basma yetkisini doğrudan ABD devletine bağlamak ve bu Siyonist sömürüsüne son vermek istediği için öldürüldü. Bizim gözümüzde Dolar değersiz ekonomik karşılığı olmayan korsan bir kağıt, çünkü ABD'nin sahip olduğu ekonomik güç yani altın gümüş rezervleri karşılığı değildir. Dolar hakimiyetine son vermek lazım, doları kullanım dışı bırakmak lazım, bu dünya ekonomisi için büyük bir adalet olur.

Dolar Yüksekliği İktidarı Düşürmek Amaçlıdır.

Dolar ülkemizde bir siyasi baskı aracı ve ekonomik sömürü amacı ile kullanılıyor, mevcut dolar yüksekliği İktidarı düşürmek amaçlıdır.

Bunu Gördüğümüz, Anladığımız Gün Dolar Biter

Ekonomi milli meseledir, bu konuda kör olamayız. Dolar yükseldi diye hayat çok zorlaştı, fiyatlar yükseldi, şuan dolar kısmen düştü, buna bağlı olan fiyat yüksekliği de düşmelidir, düşürülmelidir. Bize göre Doların Türk Lirası karşısındaki değeri kesinlikle 12-13 lira değildir. Doların değeri sadece o değersiz kağıda baskı maliyeti olan 30-35 kuruştur. Dolar çok büyük bir hile ve projedir ve semboldür, bunu gördüğümüz anladığımız gün dolar biter.”