YEREL
Giriş Tarihi : 16-11-2021 00:30   Güncelleme : 16-11-2021 00:32

Dualarla Hizmete Başladılar

Adıyaman Belediyesi tarafından şehir içi ulaşımında kullanılması amacıyla belediyeye kazandırılan 5 yeni otobüs, dualarla ilk seferine başladı.

Dualarla Hizmete Başladılar

Adıyaman Belediyesi tarafından şehir içi ulaşımının daha da geliştirilmesi amacıyla kısa süre önce belediyenin araç filosuna dâhil edilen 5 yeni otobüs dualar ve kesilen kurbanla sefere başladı.

Adıyaman Belediyesi Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü’nde gerçekleşen dua merasimine Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç, AK Parti İl Başkanı Mehmet Dağtekin, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Mustafa Alkayış, İl Müftüsü Mehmet Taşçı, Belediye Meclis Üyeleri, Belediye Başkan Yardımcıları, birim müdürleri ve şoförler katıldı.

Programda konuşan Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç, yeni araçların tüm hemşerilerine hayırlı olmasını dileyerek, “Önceliğimiz hizmet ve insandır. Bundan dolayı insanlarımız için son bir yılda belediyemizin araç filosuna 50 milyon TL’lik bir yatırım yaptık. Daha konforlu ve güvenli hizmetlere imza atmak için gayretle çalışmaya devam edeceğiz. Bugün, araç filomuza dâhil edilen 5 yeni otobüsümüz daha halkımıza hizmet vermeye başlayacak. Bu otobüslerle birlikte daha önce 40 olan belediye otobüs sayımız, 45’e yükselmiş oldu. Halkımıza hayırlı olsun” şeklinde konuştu.

Başkan Kılınç’ın konuşmasının ardından İl Müftüsü Mehmet Taşı’nın duası ve kesilen kurbanla yeni otobüsler sefere başladı.