ZİYARET
Giriş Tarihi : 10-03-2021 15:47   Güncelleme : 12-03-2021 14:55

"Elde Edilen Başarı Bizi Mutlu Ediyor”

Adıyaman Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç, belediye bünyesinde faaliyetlerini sürdüren TOGEM’i ziyaret ederek kursiyerlerle bir araya geldi.

Yaptığı yardımlarla ve açtığı kurslarla büyük takdir toplayan Adıyaman Belediyesi bünyesindeki Toplumsal Gelişim Merkezi (TOGEM)’ni ziyaret eden Adıyaman Belediye Başkanı Dr. Süelyman Kılınç, sorumlulardan çalışmalar hakkında bilgiler alıp, kursiyerlerle sohbet etti.

Ziyarette TOGEM’in faaliyet alanları arasında bulunan kursları gezen Başkan Kılınç, çalışmalardan duyduğu memnuniyeti dile getirerek, emeği geçenleri tebrik etti. Bir süre kursiyerlerle sohbet de eden Başkan Kılınç, başarılar diledi.

Ziyaret sonunda yaptığı konuşmada kendileri için en önemli yatırımın insana yapılan yatırım olduğunu söyleyen Başkan Kılınç, bunu da TOGEM yoluyla gerçekleştirmeye çalıştıklarını söyleyerek, “Toplumsal Gelişim Merkezimiz bünyesinde açtığımız kurslarla halkımızın hem sosyalleşmesini hem de meslek edinmesini amaçlıyoruz. Elde edilen başarılar bizi mutlu ediyor” diye konuştu.