GÜNDEM
Giriş Tarihi : 15-06-2022 13:42

Eyüplülerden Başkan Kabaktepe’ye Sevgi Seli

AK Parti İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe, önceki gün gittiği Eyyüp’te, ilçe sakinlerinin sevgi seliyle karşılaştı.

Eyüplülerden Başkan Kabaktepe’ye Sevgi Seli

İstanbul’u karış karış gezmekle, gittiği her noktada muazzam bir teşkilat çalışması yapmakla İstanbulluların sevgisine mazhar olmanın yanı sıra, partisinin çıtasını günden güne daha çok yükseklere taşıyor. Toplumun her kesimi tarafından sevilen, sayılan Başkan Kabaktepe’nin son durağı, manevi iklimiyle ön plana çıkan Eyyüp ilçesi oldu.

Eyüpsultan’da 3. Kademe Teşkilat Toplantısı’na katılan Kabaktepe, partililerle selamlaşırken sevgi ve muhabbetin odağında kendisini buldu. Yoğun tezahüratlar arasında katılımcılara hitap etti.   

Takdir Gayrete Âşıktır

Hizmet etmenin; kapasiteyle, beceriyle, sevdayla mümkün olduğunu ve takdirin gayrete aşık olduğunu söyledi. Başarının, AK Parti teşkilatının kaderi olduğuna vurgu yaptı. Ardından; “Gayretle sarıldığımız her işte, kaderin zaferden yana tecelli edebilmesi için çaba göstereceğiz” dedi.

‘Pierre Loti’de Gençlerle Birlikteyiz

Daha sonra ‘Pierre Loti Gençlik Buluşması’ programına iştirak ederek, burada gençlerle birlikte karşılıklı sohbet etti. Gençlerin yoğun ilgisiyle karşılaşan Başkan Kabaktepe, “Güzel manzarası; tarihe, edebiyata yaptığı ev sahipliği ve nice münevverin ebedi istirahatgahı ‘Pierre Loti’de gençlerle birlikteyiz. Gençler, gayretle bugüne güzellik katıyor. Bilgi, kabiliyet ve enerjileriyle de geleceği dizayn edecekler” ifadelerini kullandı. Burada gençlerle toplu resim çektirdikten sonra Eyyüp’te kurulan AK Parti’nin ‘Ak Nokta’ standına giderek, vatandaşlarla bol bol sohbet etti. Ayrıca esnaf ziyaretinde bulundu.

Taşı, Toprağı Güzel, Havası Güzel, İnsanları Samimi”

“Daima aşkla, durmadan ve yorulmadan çalışmaya devam ediyoruz” diyen Başkan, buradan da Eyüpsultan’ın ‘Pirinççi Köy’ mevkiine geçti. “Taşı, toprağı güzel, havası güzel, insanları samimi” dediği Piriççi Köy’de, yine halkla buluştu. Her yerde olduğu gibi, toplumun yoğun teveccühüyle karşılaştı. Bol bol sohbet etti. “Vakit bu samimiyetle bereketleniyor, neşemiz bu doğallıkla artıyor” ifadelerini kullandı.

 

 

Bilal KaradağBilal Karadağ