SİYASET
Giriş Tarihi : 24-05-2022 12:47

Fırat'tan Doğu Anadolu İllerine Çıkarma

AK Parti Genel Merkez Sosyal Politikalar Başkan Yardımcısı ve Adıyaman Milletvekili İbrahim Halil Fırat, Doğu Anadolu illerine çıkarma yaptı.

Fırat'tan Doğu Anadolu İllerine Çıkarma

AK Parti Genel Merkez Sosyal Politikalar Başkan Yardımcısı ve Adıyaman Milletvekili İbrahim Halil Fırat, Doğu Anadolu illerini ziyaret etti. Milletvekili Fırat'ın ilk durağı Tunceli oldu. Ziyaretine AK Parti Tunceli teşkilatı ile bir araya gelerek başlayan Fırat, kentte yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı. Daha sonra sırasıyla şehit ve gazilerin ailelerini, engelli ve yaşlı ailelerini tek tek ziyaret ederek, sorunlarını dinledi. AK Parti hükümetinin icraatlarını anlattı.

Akabinde Bingöl, Hakkâri, Van, Bitlis ve Muş illerine geçerek çalışmalarını sürdürdü. Bu illerde sosyal politikalar başkanlarıyla bir araya gelip, bilgi alışverişinde bulundu.

AK Parti hükümeti olarak her zaman şehit ve gazi ailelerinin yanında olduklarını, engelli ve yaşlıları asla unutmadıklarını ve destekçileri olmaya devam ettiklerini belirten Fırat; “Geçmiş dönemlerde yaşlılarımız ve engellilerimiz sokağı terk edilirdi. Şükürler olsun AK Parti hükümeti olarak yaşlılarımıza ve engellilerimize sahip çıkarak onlara daha güzel bir hayat vermeye gayret gösterdik. Özellikle şehit ailelerimizi hiçbir zaman yalnız bırakmadık. Çünkü onlar bize şehitlerimizin birer emanetidir. Onlara sahip çıkmak, destek olmak boynumuzun borcudur” dedi.

Bilal KaradağBilal Karadağ