SAĞLIK
Giriş Tarihi : 27-01-2021 12:48   Güncelleme : 31-01-2021 19:18

Gazeteci Akan'dan Sağlıkçılara Moral

Pandemiden dolayı kahramanca mücadele eden sağlıkçıları unutmayan gazeteci Ruhi Akan, sağlık personeline çiçek ve çikolata takdim etti.

Gazeteci Akan'dan Sağlıkçılara Moral

Adıyaman’da yayın hayatını sürdüren www.jethaber.com.tr haber sitesi imtiyaz sahibi Ruhi Akan, koronavirüs salgını nedeniyle büyük fedakarlıkla görev yapan sağlık çalışanlarına bir nebze olsun moral vermeyi amaçladığını söyledi.

Torununun tedavisi için gittiği Gaziantep’teki Sanko Üniversitesi Hastanesi’nde görevli sağlık çalışanlarına teşekkür eden Akan, şöyle konuştu:

“Torunum Ayşe Hüma Erol’un tedavisi için uzun süredir bulunduğumuz Sanko Üniversitesi Hastanesi’ndeki çalışanlara gösterdikleri sıcak ilgiden dolayı teşekkür ediyorum. Bölgemizin gururu olan Sanko Üniversitesi Hastanesi’ne götürdüğümüz torunum, 9 gün sonra ameliyata alındı ve şükürler olsun sağlığına kavuştu.

Burada gösterilen sıcak ilgiden dolayı Akan ve Erol ailesi olarak çalışanlara ayrı ayrı teşekkür ediyoruz. Bu teşekkürümüzü de moral çiçeği ve çikolata ile taçlandırmak istedik. Bir teşekkürü de bu önemli eseri bölgemize kazandıran Konukoğlu ailesine sunuyorum.”