ZİYARET
Giriş Tarihi : 13-05-2022 17:27   Güncelleme : 13-05-2022 17:29

Gazeteci Karadağ’dan Müdür Yiğit’e Ziyaret

Gazetemizin imtiyaz sahibi Bilal Karadağ, Adıyaman Merkez TOBB Yavuz Selim Ortaokullu Müdürü Nevzat Yiğit’i makamında ziyaret etti.

Gazeteci Karadağ’dan Müdür Yiğit’e Ziyaret

Gazetemizin imtiyaz sahibi Bilal Karadağ, Adıyaman Merkez TOBB Yavuz Selim Ortaokullu Müdürü Nevzat Yiğit’i makamında ziyaret etti. Müdür odasında gerçekleşen ziyaret ile ilgili duygularını ifade eden Gazeteci Karadağ; “Öncelikle Sayın Nevzat Müdürümüze yakın ilgi ve alakalarından ötürü teşekkür ediyorum. Kendisini uzun zamandır tanıyorum. Eğitim camiasında mesleğini en güzel şekilde icra eden ender şahsiyetlerdendir. Güzel hizmetlere imza attığına şahidiz. Bunun için tebrik ediyor, başarılarının daim olmasını diliyorum” dedi.

Ziyaret ile ilgili memnuniyetini dile getiren Okul Müdürü Nevzat Yiğit ise, Bilal Karadağ kardeşimiz ziyaretleriyle bizleri son derece mutlu ettiler. Kendileri yerelde gazetecilik yapıyor. Mesleğini en güzel şekilde icra ettiğini yakinen biliyoruz. Birimiz eğitimci, birimiz de gazeteci olunca, doğal olarak eğitim ve basın üzerine hasbihal ettik. Nazik ziyaretlerinden dolayı kendilerine tekrar teşekkürlerimi bildiriyor, dostluğumuzun baki kalmasını temenni ediyorum” ifadelerini kullandı.   

 

Haber-Resim: Adıyaman Manşet

www.adiyamanmanset.com

 

 

Bilal KaradağBilal Karadağ