SİYASET
Giriş Tarihi : 11-03-2021 10:27   Güncelleme : 13-03-2021 11:10

"Gece Gündüz Demeden Çalışacağız"

AK Parti İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe, İletişim Platformu üyeleriyle bir araya geldi.

İletişim Platformu üyeleriyle bir araya gelen AK Parti İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe, İstanbul için gece gündüz demeden çalışmaya devam edeceklerini dile getirerek, “İstanbul'u yeniden eser ve hizmet belediyeciliğiyle buluşturacağız” açıklamasında bulundu.

İl Başkanı Kabaktepe, gençlere yönelik yeni projeler yapacaklarının altını çizerek, AK Parti İstanbul İl Gençlik yönetimiyle birden fazla toplantı planladıklarını, toplantılarda gençleri dinleyeceklerini kaydetti. Gençlerle ilgili birtakım bilimsel veri oluşturulacağını kaydeden Başkan Kabaktepe, mart sonuna kadar toplantıların tamamlanacağını kaydetti.

Kabaktepe, "Biz gençlerimize fırsat verir de onların önünü açarsak, onlar kendi üretmesi gereken işleri üretip yapacaklar" dedi.

AK Parti teşkilatlarında çalışan herkesin kendisinin yol arkadaşı olduğunu belirten Kabaktepe, “Omuz omuza sanki aynı evde kalmışız gibi bir samimiyetle, partimiz 20 yıldır böyle hareket etti, öyle hareket edeceğiz" dedi.

Başkan Kabaktepe konuşmasını şöyle sürdürdü: “İstanbul'u yeniden eser ve hizmet belediyeciliğiyle buluşturacağız. Şunu düşünün; Erdoğan iktidarda olmasaydı pandemi sürecinde Türkiye ne halde olurdu? Hastalananlar hastanede yatabilir miydi? Şehir hastanesi açılıyor, memleket pandemiyle burun buruna gelmiş, ama büyükşehir belediyesi ‘Yol yapmam’ diyor. Pandemiyle savaşırken yol yapmam diyorsanız, son 10 yıldır İstanbul'u CHP yönetseydi Türkiye vatandaşları pandemiyi nasıl yaşardı, bunu düşünelim. Ben hayal edemiyorum. Hastane diye çadır açıyorlar.”