SİYASET
Giriş Tarihi : 29-03-2021 15:05   Güncelleme : 29-03-2021 15:05

Genç Lider Gündüz’den Çarpıcı Bilgiler

Yeni Dünya Partisi Lideri Emanullah GÜNDÜZ, “Yurtta sulh cihanda sulh masonik kandırmadır. Aslında Yurtta sus cihanda sustur"

Genç Lider Gündüz’den Çarpıcı Bilgiler

Yeni Dünya Partisi Genç Lideri Emanullah GÜNDÜZ, politika ve strateji kanalında katıldığı yayında Genç Moderatör Sena Yıldız hanımın Dış politika ile ilgili sorularını cevapladı. Suriye, Libya, Doğu Akdeniz ile Ermenistan-Azerbaycan konularını değerlendiren Gündüz, çok çarpıcı bilgiler verdi. Özellikle 'Yurtta sulh cihanda sulh' sözünün Atatürk'e ait olmadığı, bunun masonik bir kandırma olduğunu vurguladı.

Emanullah GÜNDÜZ'ün sözleri özet olarak şu şekilde derlendi: “Dış politikamız 70 yıldır 'Yurtta sulh cihanda sulh' kandırması ve kemalist anlayışı ile yönetildiği için hep zayıf hep güçsüzdü. Şuan bu Kemalist etki zayıfladığı için ve devlet ile ordunun içindeki hain FETÖcüler etkisiz oldukları için dış politikamız değişti. Dış politikamız şuan daha güçlü, daha dik duruşlu ve hakkı olanlara sahip çıktığı gibi bölgesel bir güç olma yolunda ciddi ve önemli adımlar atıyor.

Yurtta sulh cihanda sulh aslında masonik emperyalist güçlerin ülkemizi ve bölgemizi daha iyi sindirmek ve sömürmek için kullandıkları bir akıl oyunudur. Yurtta sulh cihanda sulh aslında Yurtta sus cihanda sus demektir. Biz seni sömürüp eğitimini elimize alırken kültürünü yozlaştırırken bankalarını soyarken sen sus demektir. Biz Irak'ı Suriye'yi Ortadoğu’yu Kafkasları Orta Asya ve Afrika'ya sömürürken sana Osmanlıya ait tüm her şeyi talan ederken sen Yurtta Sus cihanda sus demektir.

Her sözün altına Atatürk yazıp milletimizin dilini bağladılar, beyinlerini çürüttüler. Biz artık bu yalanları ifşa etmek ve bu aldatmalara itiraz etmek zorundayız."