ADIYAMAN
Giriş Tarihi : 06-06-2022 16:03

Gençlik Makamı Büyük İlgi Görüyor

Adıyaman Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç, bu kez ortaokul öğrencilerinin sorularını yanıtladı.

Gençlik Makamı Büyük İlgi Görüyor

Her fırsatta gençlerle bir araya gelerek deneyimlerini paylaşan Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç, bu kez de TOBB Proje Ortaokulu öğrencileriyle buluşarak sorularını yanıtladı.

Adıyaman Belediyesi tarafından hayata geçirilen ve büyük ilgi gören 'Gençlik Makamı Buluşmaları'nda öğrencilerle buluşup, deneyimlerini paylaşan Adıyaman Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç, projeyi hız kesmeden sürdürüyor.

Daha önce onlarca okulu ziyaret edip deneyimlerini paylaştığı proje kapsamında TOBB Proje Ortaokulu öğrencileriyle bir araya gelen Başkan Kılınç, öğrencilere mesleki deneyimlerinden bahsederek başarıya giden yolda çeşitli tavsiyelerde bulundu.

Oldukça samimi bir ortamda gerçekleşen programda öğrencilerin sorularını da tek tek yanıtlayan Başkan Kılınç, doktorluk ve belediye başkanlığı deneyimlerini paylaştı. Programla ilgili kısa bir değerlendirmede bulunan Başkan Kılınç, "Gençlik Makamı Buluşmaları kapsamında TOBB Proje Ortaokulu Öğrencileriyle bir araya geldik. Gözleri ışıl ışık parlayan gençlerimizin fikirleri ve hedefleri bizlere umut oluyor" diye konuştu.

Öğrenciler program sonunda, Adıyaman Belediyesi ile ilgili duygu ve düşüncelerini yazdıkları mektupları Belediye Başkanı Kılınç'a verdi.

Bilal KaradağBilal Karadağ