GÜNCEL
Giriş Tarihi : 11-06-2021 15:40   Güncelleme : 11-06-2021 15:40

Genel Başkan Şahin Adıyaman'da

Tüm-İş Konfederasyon Genel başkanı Mahmut Şahin, çeşitli temaslar için Adıyaman'a Geldi.

Genel Başkan Şahin Adıyaman'da

Tüm-İş Konfederasyon Genel başkanı Mahmut Şahin Adıyaman'da bulunan Türkiye Tüm-İş sendika üyeleri ile bir araya geldi.

Adıyaman'da üyeleri ile bir araya gelen Tüm-İş Konfederasyon Genel başkanı Mahmut Şahin yaptığı konuşmada, "Bu konfederasyonun tek görüşü var sıkıntı çeken işçinin sıkıntısını çözmek. O işçi şu görüşte olur, bu görüşte olur, hiç fark etmez ama sorun işçinin sorunuysa o sorun çözülecek. Çünkü konfederasyonun amacı bu" dedi.

Şahin İşçilerimizin sıkıntılarını yakından takip ediyoruz. Toplu İş sözleşmesinin hızlandırılması ve işçilerimizin refaha kavuşması için çalışmalarımız devam ediyor. Gün geçtikçe daha çok büyüyen işçi kardeşlerimizin sıkıntılarıyla bire bir ilgilenerek konfederasyonumuz bugün olduğu gibi yarında her daim işçi kardeşlerimizin yanında olacağız. Adıyaman'da bizleri ağırlayan Tüm Birlik-İş sendikası Adıyaman başkanı İbrahim Kaya ve Erdal bulut olmak üzere tüm üyelerimize teşekkür ediyorum.

Tüm Birlik-İş Sendikası Adıyaman başkanı İbrahim Kaya ise,  “İlk resmi müracaatımızı yaptığımız gün içimizde müthiş bir azim ve heyecan vardı. Türkiye’nin en büyük sendikalarına gözdağı verecek şekilde de büyümeye devam ediyoruz. Bu büyümeyi tek başıma değil, müthiş bir yönetim kadrom ve ekibimle birlikte başardım. Sayın Mahmut Şahin’in bana bu yolda kattığı gücü ve azmi burada ne kadar anlatmaya çalışsam da yeterli olmayacaktır. Bana bu öncülüğü yaptığı için kendisine çok teşekkür ediyorum.” Tüm-İş Konfederasyon Genel Başkanı Mahmut Şahin'i Adıyaman'da ağırlamaktan mutluluk duydukları söyledi.