YEREL
Giriş Tarihi : 26-08-2021 23:56   Güncelleme : 26-08-2021 23:56

Gönen, MTS Kursu Temsilcileriyle Bir Araya Geldi

Adıyaman İl Milli Eğitim Müdürü Hakan Gönen, MTS Kursu Temsilcileriyle bilgilendirme ve istişare toplantısı yaptı.

Gönen, MTS Kursu Temsilcileriyle Bir Araya Geldi

Milli Eğitim Müdürü Hakan Gönen, İl Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesinde faaliyet gösteren Motorlu Taşıt Sürücü Kurslarının temsilcileriyle, sınav sistemindeki bazı yenilikler ve genel sorunlarla ilgili istişare toplantısı yaptı.

Halk Eğitim Merkezi Toplantı Salonunda yapılan toplantıya, Milli Eğitim Müdürü Hakan Gönen, Maarif Müfettişler İl Koordinatörü Atıf Bostancı, Özel Öğretim Biriminden Sorumlu Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Mustafa Gümüş, Şube Müdürleri ve kentte faaliyet gösteren motorlu taşıt sürücü kurslarının temsilcileri katıldı.

Toplantıda konuşan İl Milli Eğitim Müdürü Hakan Gönen, il merkezinde yapılan MTSK Direksiyon ve e-sınavında en çok karşılaşılan sorunları belirtti.

Bu sorunların giderilmesi için kurum olarak gerekli tüm denetim ve tedbirlerin alınacağını ve bu konuda Motorlu Taşıt Sürücü Kurslarına da çok iş düştüğünü ifade eden Gönen, sınavların sağlıklı bir şekilde yürütülmesi için gerekli çabanın tüm paydaşlar tarafından özen gösterilmesi gerektiğini vurguladı.

Konuşmaların ardından motorlu taşıt sürücü kurslarının temsilcilerinin görüş, öneri ve temennilerinin dinlenmesiyle son buldu.