SİYASET
Giriş Tarihi : 11-09-2021 21:49   Güncelleme : 11-09-2021 21:49

Gündüz; "11 Eylül Bir Tiyatroydu"

Yeni Dünya Partisi (YDP) Lideri Emanullah Gündüz, 11 Eylül’ün, Ortadoğu'yu işgal etmek için bir tiyatro olduğunu iddia etti.

Gündüz;

Her defasında küresel güç odakların Ortadoğu ve dünya üzerindeki sinsi emellerini ifşa etmekle adından söz ettiren YDP’nin Genç Lideri Emanullah Gündüz, bugün 11 Eylül ile ilgili yaptığı açıklamada ileri görüşlü olduğunu bir kez daha ortaya koydu. Gündüz, "11 Eylül bu yüzyılın en kirli oyunudur, İslami terör yoktur, ABD, Siyonizm, CIA terörü vardır. Terörist dedikleri tüm gruplar CIA aparatıdırlar. Müslüman terörist olmaz. CIA ajanı ve cahil terörist olur" dedi.

11 Eylül’ün, bu yüzyılın en karanlık, en kirli, en yalan dolu olayı olduğunu belirten Gündüz açıklamasında, “11 Eylül, CIA eliyle gerçekleştirilmiştir. İkiz kulelerin uçak çarpmaları ile değil hazırlanmış özel patlayıcı düzenekler ile o devasa çelik beton karışımı bina yıkılmıştır. ABD bu kirli oyun ile hem kendi vatandaşlarından binlercesini katletmiş, hem de Ortadoğu'ya müdahale etmiş, milyonlarca müslümanı katletmiştir. ABD insani ahlaki değerleri olmayan kirli terörist bir devlettir. 11 Eylül Ortadoğu'yu işgal etmek için bir tiyatroydu. 11 Eylül Dünya'da Müslümanları hedefe koymak için bir oyundu. 11 Eylül ABD'nin kendi vatandaşlarına daha fazla hükmetmek için devletin polisin her şeye hükmetmesi için bir mizansendi.

İslami terör yoktur, müslüman olarak bu tabiri kabul etmiyoruz. İslam adına terör estiren o terörist grupların tamamı CIA kontrolünde olan gruplardır. IŞİD, El Kaide, Taliban, Bokko Haram bu sözde müslüman grupların tamamı şuan ABD kontrolündeler ve Siyonizme hizmet ediyorlar. İsme aldanmamak lazım, cisme bakmak, neye kime hizmet ettiklerine bakmak lazım. Her sakallı müslüman değil. O grupların yönetimlerinde sakallı olup Allah Ekber diyen ajanlar masonlar var. Sözde İslam Halifesi IŞİD lideri Bağdadi ajan olduğu mason olduğu ortaya çıkmıştır" ifadelerini kullandı.