SİYASET
Giriş Tarihi : 27-05-2021 23:55   Güncelleme : 01-06-2021 09:43

Gündüz '27 Mayıs'ı Konuştu

Yeni Dünya Partisi Lideri Emanullah Gündüz, '27 Mayıs'ı konuştu: "Dün Menderes, bugün Erdoğan, dün Zorlu, bugün Soylu."

Gündüz '27 Mayıs'ı Konuştu

Yeni Dünya Partisi Lideri Emanullah GÜNDÜZ "Dün Menderes bugün Erdoğan dün Zorlu bugün Soylu! 27 Mayıs NATO darbesidir!"

Yeni Dünya Partisi Lideri Emanullah GÜNDÜZ yaptığı açıklamada 27 Mayıs Darbesi ile ilgili konuştu Adnan Menderes'in neden idam edildiği açıkladı ve bugün hedef Erdoğandır, dün Menderes bugün Erdoğan, dün Zorlu bugün Soylu diyerek darbelerin batı NATO kaynaklı olduğunu vurguladı.

Genç Lider Emanullah GÜNDÜZ'ün sözleri kayıtlara özet olarak şu şekilde geçti:
"Batılı kapitalist emperyalist güçleri yok sayıp Anadolu insanını önceleyen ve Osmanlı hanedanına sahip çıkan D4 Bağdat paktı ile Müslüman ülkeleri bir araya getiren ve ezanı Türkçe'den Arapçaya çeviren İmam Hatip ve ilahiyat okullarının temelini atan Anadolu insanını Avrupa'ya işçi olarak göndermeyen siyasetin nazik ve şerefli beyefendisi Adnan Menderes 27 Mayıs darbesi ile Nato ve içimizdeki hain uşakları ile şehadete götürülmüştür!

Bugün de aynı durum tekrar edilmek istenmektedir! Dün Menderes bugün Erdoğan! Dün Fatin Rüştü Zorlu Hasan Polatkan bugün Süleyman Soylu Mevlüt Çavuşoğlu! 
Bakanımız Süleyman Soylu için boynuna tasma takarım diyen gafil Mafya kendi aklı ile değil düşman Batı aklı ile konuşmakta ve Türkiye'yi yine Batıya uşak edeceğiz gizli gerçeğini bilmeden ifşa etmiştir!"