SİYASET
Giriş Tarihi : 28-06-2021 13:44   Güncelleme : 28-06-2021 13:44

Gündüz, Eleştiri Oklarını ABD’ye Yöneltti

Yeni Dünya Partisi Lideri Emanullah Gündüz, yaptığı açıklamada, ABD Türk Demokrasi Projesi Derneği hakkında konuştu.

Gündüz, Eleştiri Oklarını ABD’ye Yöneltti

Yeni Dünya Partisi Lideri Emanullah Gündüz, yaptığı açıklamada, ABD Türk Demokrasi Projesi Derneği hakkında konuştu. ABD'yi ve bu projeyi eleştiren Gündüz, “ABD'ye bizim demokrasi götürme vaktimiz gelmiştir” dedi.

Genç Lider Gündüz’ün sözleri kısaca şunlardır: “ABD ele geçirmek istediği ülkelerde demokrasi yok, veya demokrasi tehlikede diyerek müdahale eder. ABD bugüne kadar her kurumumuza müdahale etti ve şuan yeni bir evreye geçip yeni bir proje ile tekrar iktidarı devirmeye ve ülkemizin geleceğine etki etmeye çalışmaktadır. ABD'nin bu oyunlarını çok gördük. Ülkemizi Afganistan'a, Irak'a, Suriye'ye çevirmenize müsaade etmeyeceğiz. Bu projede yine Bush ailesini görüyoruz ki ABD'nin en kirli, en eli kanlı ailelerinden biridir. Kuru Kafa ve Kemikler tarikat üyesidirler. İtalya eski Dışişleri Bakanı’nın da olması eski Roma aklı ile Garibaldiyan destek ile Türkiye'yi hedefe koyduklarını ifşa eder.

Biz eski ikiyüz yıldır hasta ve çaresiz devlet değiliz. Biz dirilmiş ve yükselmekte olan güçlü bir devletiz. Daha önce İrlandalılara kıtlık zamanında yardım edip, daha sonra onları İngilizlere karşı örgütleyip silahlandırıp bağımsızlık mücadelelerini destekledik. Bugün de ABD'de bunun aynısını yapıp Birlikten ayrılmak isteyen Başta Kalifornia Texas olmak üzere güney eyaletlerine destek olup, ABD'ye Demokrasi götürmeliyiz. Artık global oyunlara sahne olan değil, Global oyunlar kuran bir Türkiye var. ABD sonun başlangıcındadır, kendini kurtarma derdinde olmalı, Türkiye'yi hedefe koymaktan vazgeçmelidir.”