SİYASET
Giriş Tarihi : 09-10-2020 10:08   Güncelleme : 26-10-2020 15:57

Gündüz, FETÖ Yapılanmasına Dikkat Çekti

Yeni Dünya Partisi Genel Başkanı Emanullah Gündüz, FETÖ operasyonları ile ilgili konuştu. "FETÖ başta mecliste grubu bulunan tüm partiler olmak üzere, ülkemizde tüm kurumlarda kripto mensupları ile aktiftir" dedi.

Gündüz, FETÖ Yapılanmasına Dikkat Çekti

YDP Lideri Emanullah Gündüz, FETÖ yarı masonik bir yapılanmadır diyerek, şu şekilde konuştu: "FETÖ yarı masonik bir örgüttür. Masonik örgütler yeraltı örgütleri olarak şer güçlerdir. İnsanlığa zararlı kötü faaliyetler yaptıkları içinde karanlık dehlizlerde faaliyet sürmektedirler. FETÖ de şer güçlerine hizmet ettiği için yarı masonik şekilde örgütlenmiştir. Bildiğimiz gördüğümüz kadar bilmediğimiz görmediğimiz haşhaşi unsurlarından farksız Fetöcüler vardır. Devletimiz bu hücre ve kripto FETÖ unsurlardan bir yenisini her gün tespit etmektedir, bu sebeple her güne FETÖ operasyonları ile uyanmaktayız. FETÖ başta mecliste grubu bulunan tüm partilerde olmak üzere, tüm kurumlarda kripto mensupları ile mevcuttur. Allah devletimizin yardımcısı olsun. Kripto hain unsurlar ile mücadele etmek çok zordur."

YDP Lideri Emanullah Gündüz, "FETÖ yurtdışında özellikle Balkan ülkelerinde çok aktif "diyerek şunları dile getirdi: "FETÖ 15 Temmuz öncesi ve sonrası kendisine sadık gençleri ve mankurtlaştırdığı beyinleri birçok yabancı ülkeye götürüp orda yapılanmaya gitti. Türkiye'de kalmalarını istemedi, çünkü operasyonlardan etkilenmelerini ve FETÖ’nün iç yüzünü Türkiye'de kalarak öğrenmelerini engellemek istedi. Yurtdışındaki FETÖ unsurları vakti gelince Türkiye'ye karşı kullanılmak üzere oralarda hazır ve diri tutulmaktalar. Özellikle Balkan ülkelerinde FETÖ’cüler ülkemize karşı aktif kara propaganda yapmaktalar. Daha önce ‘sevgi elçisi’ ‘barış elçisi’ ‘hoşgörü elçisi’ olarak bildiğimiz bize bu şekilde anlatılan insanlar şuan ihanet ve nefret elçileri olarak devletimize karşı kin ve nefret elçileri olarak görev yapmaktalar. Vatansever insanlarımızın, devletine ihanet eden ve halen bu ihanete devam eden FETÖ’cü unsurları ilgili kurumlara bildirmelerini rica etmekteyiz. Allah onlara akıl fikir versin. Allah onları ıslah etsin. Allah kimseye devletine İhanet edecek imkânı fırsatı vermesin inşallah."