SİYASET
Giriş Tarihi : 20-03-2021 15:20   Güncelleme : 22-03-2021 16:03

Gündüz: Melun Bir Sözleşmeydi

YDP Lideri Emanullah Gündüz, İstanbul Sözleşmesi' için melun sözleşme tanımlaması yaparak, Erdoğan'a teşekkür etti.

Gündüz: Melun Bir Sözleşmeydi

Yeni Dünya Partisi Lideri Emanullah GÜNDÜZ, "İstanbul sözleşmesi melun bir sözleşmeydi. Sayın Cumhurbaşkanımıza Halka kulak verdiği için çok teşekkürler." 

Yeni Dünya Partisi Lideri Emanullah GÜNDÜZ yaptığı açıklamada İstanbul sözleşmesi ile ilgili değerlendirmelerde bulundu ve iptal edilmesini mutlulukla karşıladıklarını ve bunun için Sayın Cumhurbaşkanımıza çok teşekkür ettikleri ifade etti.

Emanullah GÜNDÜZ'ün sözleri kayıtlara özet olarak şu şekilde geçti: "İstanbul sözleşmesi Aile yıkan Aile kavramını hedef alan hain bir sözleşmeydi.
İstanbul sözleşmesi eşcinselliği meşrulaştıran melun bir sözleşmeydi.
İstanbul sözleşmesi AB'ye iç işlerimize müdahale etme imkanı veren sinsi bir sözleşmeydi.

İstanbul sözleşmesini kararname ile fesheden Sayın Cumhurbaşkanımıza teşekkür ediyoruz. Parti içindeki feminist lobiye teslim olmayıp halkın sesine kulak verdiği için halkın adamı olduğu için Sayın Cumhurbaşkanımıza çok teşekkürler. 

İstanbul sözleşmesine bağlı çıkarılan 6284 sayılı yasanın derhal düzeltilmesi lazım. Kadına karşı her türlü şiddete karşıyız. İstanbul sözleşmesine karşı olmak kadına yönelik şiddete müsamaha değildir. 6284 sayılı kanun sadece kadına yönelik şiddete karşı özel bir kanun haline getirilmelidir.
 
İstanbul sözleşmesinin feshinden sonra artık Global Feminizm ürünü olan CEDAW masaya yatırılmalıdır."