SİYASET
Giriş Tarihi : 06-04-2021 12:53   Güncelleme : 06-04-2021 12:53

Gündüz YDP İlkelerini Bir Bir Saydı

Yeni Dünya Partisi (YDP) Lideri Emanullah Gündüz, sosyal medya sayfasında yaptığı açıklamada partisinin ilkelerini bir bir saydı.

Gündüz YDP İlkelerini Bir Bir Saydı

YDP’nin Genç Lideri Emanullah Gündüz, partisinin ilkelerini sayarken, 2030 vizyonu ile yola çıkan büyük yürekleri ve büyük hedefleri olan gençler olduğuna vurgu yaparak; “Siyasette varlık sebebimiz particilik değildir siyaset yapıyorum yanılgısı içinde olup particilik yapılmasına karşıyız. Partiler, siyaset için araçtır amaç değildir. Bizim amacımız parti ve siyaset ile halka hizmettir vatana, millete, bayrağa daha yüce değerler katmaktır.

Yönetilemeyen Türkiye sloganı ile 2009 yılında yola çıktık daha adil daha demokratik daha özgürlükçü bir yönetim için kendimizi ve Anadolu’nun genç liderlerini yönetime hazırlamaktayız.

Biz gücünü kendisinden hatta küçüklüğünden alan bir büyüklüğe sahibiz.

İnancından özgüveninden ve bu yolda serdengeçtiliğinden başka gücü olmayan gençleriz.

Bu aşkımız ile tüm zorlukları yendik, geçtik ve inşallah yine tüm zorlukların ve oyunların üstesinden geleceğiz.

Bizi destekleyen ne iç ne dış hiçbir güç yoktur. Biz proje değiliz.

Biz bu aziz milletin yeniden dirilişi olan asıl gücüz, öncü gücüz. Biz kimleri gibi gücümüzü paradan maddeden alan kişiler değiliz.

Biz gücümüzü içimizdeki volkan misali yanan adalet ve hizmet aşkından alıyoruz bu sebeplerdir ki bu gücümüz son nefesimize kadar kaim olacaktır.

Yeni Dünya Partimiz, kimseye piyon olmayan gençlerin artık hikaye dinlemekten bıkmış gençlerin kendi destanını yazan gençlerin partisidir.

Bizim için en önemli şeyler vatan millet bayrak eşitlik ve adalettir. Bu amacımıza hizmet eden her şeye herkese kapımız açıktır. Bizim tarafımız kişiler kurumlar partiler değildir.

Bizim tarafımız cefakar ve fedakar halkımızdır. Tarafımız milletimizin şanlı bayrağıdır. Tarafımız büyük milletimizin büyük devletidir.

Bu uzun yolda bu zor yolda bize zorlukları kolaylaştıracak idealist hizmet gönüllüsü herkese kapımız açıktır” dedi.