SAĞLIK
Giriş Tarihi : 23-01-2021 15:22   Güncelleme : 25-01-2021 14:11

Gündüz'den Aşı Tepkisi...

Yeni Dünya Partisi (YDP) Lideri Emanullah Gündüz, koronavirüs aşısına karşı tepki gösterdi.

Gündüz'den Aşı Tepkisi...

YDP Lideri Emanullah Gündüz; "Pfizer Biontech Sinovac aşılarını olmuyorum. Cenin kullanılan aşı olmuyorum. İlluminati kontrolündeki aşıları olmuyorum" diyerek, aşıya karşı tepkisini dile getirdi.

Gündüz yaptığı açıklamada, koronavirüs ve aşı konusunda oldukça faydalı ve farklı bilgiler verdi. Aşının aslında faydalı olduğunu ama şuan şer güçlerin aşı ile insanlığa zarar verdiğini vurguladı. "Koronavirüs ve aşısı ile nüfus kontrolü sağlanıyor, insanlar kısır ve daha sağlıksız hale getiriliyor" şeklinde açıklamalarda bulindu.

Genç Lider Gündüz'ün konuşması özet olarak şu şekilde kayıtlara geçti:

"Aşı, koruyucu ve önleyici bir sağlık tedbiridir ve faydalıdır. Ancak Gates ailesi Rockefeller ve illuminati kontrolündeki Pfizer 
Biontech ve Sinovac aşılarını kabul etmiyorum ve aşı olmuyorum. Vatikan cenin kullanılan aşıların kullanımına fetva vererek aslında aşılarda cenin olduğunu ifşa etmiştir. Müslüman olarak cenin kullanılan aşıyı kabul etmiyorum. İnsanlık onuru adına ceninden yapılan ilaç ve aşıları kabul etmiyorum. Vatikan şer güçlerin ve illuminatinin sözcüsüdür. Koronavirüs ve aşısı tamamen kurgudur siyasidir ben de siyasetçi olarak siyasi tepkimi bu aşıları olmayarak ortaya koyuyorum. Biz bildiğimiz bilgileri ve doğrularımızı halkımız ile paylaşırız, karar halkımızındır. Kaosa anarşiye sevk etmeden ve devletin düzenini sekteye uğratmayacak şekilde aşı olmama kampanyası yürütüyoruz. Bu eylem ile tepkimizi ortaya koyup tarafımızı belli edip tarihe not düşüyoruz. Bu çok önemli bir konu ve bu konudaki mesajımızın daha iyi anlaşılması için lütfen Youtube Yeni Dünya Partisi Emanullah GÜNDÜZ kanalımızdaki ilgili video açıklamamızı mutlaka izleyiniz."