GÜNDEM
Giriş Tarihi : 14-02-2021 16:08   Güncelleme : 22-02-2021 17:06

Gündüz'den Başsağlığı Mesajı

YDP Lideri Emanullah Gündüz, Pençe Kartal-2 Harekat bölgesinde şehit olan 13 sivil vatandaş için başsağlığı mesajı yayımladı.

Gündüz'den Başsağlığı Mesajı

'

Yeni Dünya Partisi (YDP) Lideri Emanullah Gündüz, yaptığı açıklamada, "Milletimizin başı sağolsun. Şehitlerimizin kanı yerde kalmayacaktır" diyerek, PKK'nın hain bir terör örgütü olduğunu kaydetti. 

Genç Lider Gündüz; "Amaca ulaşmak için her yol mübahtır' anlayışında olan ve gücünü bozuk vahşi ve cani düşünce sistemlerinden alan masum insanları öldüren, masum insanların can ve mal güvenliğini tehdit eden herşeye terör denir. PKK terör örgütüdür.

PKK düşüncesiyle eylem içinde olan herkes ister dağda elinde silahlı olsun, ister şehirde PKK propagandası yapan kravatlı olsun teröristtir. PKK masum insanları şehit ederek içinde olduğu zor durumu ortaya koymuştur. PKK ordumuza karşı eylem yapabilecek gücünü kaybetmiştir. O sebeple masum insanlarımızı katlederek varlığını göstermeye çalışmaktadır. Kahrolsun terör. Kahrolsun PKK.

PKK tarafından kaçırılarak, kalleşçe şehit edilen 13 vatandaşımıza Cenab-ı Allah'tan rahmet, yakınlarına sabr-ı cemil diliyorum. Aziz milletimizin başı sağolsun" dedi.