SİYASET
Giriş Tarihi : 11-06-2021 11:59   Güncelleme : 11-06-2021 11:59

Gündüz’den Eleştiri ve İroni

Yeni Dünya Partisi Lideri Emanullah Gündüz, yaptığı açıklamada, Kemal Kılıçdaroğlu'nun 'Haramzadelerle selamı kesin' ifadesini eleştirdi.

Gündüz’den Eleştiri ve İroni

Genç Lider Emanullah Gündüz’ün eleştirel ve ironik sözleri kısaca şu şekildedir: "Sayın Kılıçdaroğlu 'haramzadelerle selamı kesin' sözü ile 'Haramzade' sözcüğünün ne anlama geldiğini bilmediğini göstermiştir. Ak Parti Kemal beye ve CHP genel merkezine Türkçe Sözlük göndermelidir hem de sadeleştirilmiş basitleştirilmiş ilkokulu öğrencileri için olan sözlükten göndermelidir!

Siyasetçiler liderler söz ve üsluplarına dikkat etmelidirler! Sayın Cumhurbaşkanımızın 'bunlar daha iyi günleriniz' ifadesi yanlış olduğu gibi Kemal beyin de ifadeleri vahimdir toplumu ayrıştıran ötekileştiren düşmanlaştıran zararlı ifadelerdir.

En büyük gücümüz toplumsal birlik gücümüzdür. Toplumumuzu particilik hastalığı ile ayrıştırmak en büyük zarardır. Biz hangi partiden olursa olsun herkese selam vermeye devam edeceğiz herkesi soframıza kabul etmeye devam edeceğiz! CHP'liler Kemal Kılıçdaroğlu'nu dinlememeliler! Kılıçdaroğlu'nun sözlerinden sonra İstanbul'da başörtülü bayanlara saldırı işin toplumsal yönünü acı şekilde göstermiştir!"