GÜNDEM
Giriş Tarihi : 14-09-2021 23:48   Güncelleme : 14-09-2021 23:48

Gündüz'den Gündem Oluşturacak Açıklama

Her açıklamasıyla gündem oluşturan Yeni Dünya Partisi (YDP) Lideri Emanullah Gündüz, bir kez daha dikkatleri üzerine çekti.

Gündüz'den Gündem Oluşturacak Açıklama

Tüm dünyayı olduğu gibi, Türkiye’yi de etkileyen Cowid-19 süreciyle birlikte, herkese maske takma zorunluluğu getirilirken, YDP Lideri Emanullah Gündüz, maskeyle ilgili yaptığı açıklamada ezberleri bozdu.

YDP’nin genç ve özgün lideri Gündüz, açıklamasında; “Maske virüsten korumaz, maske beyne zararlı, maske zorunluluğu son bulmalı, maske kölelik simgesidir, maske karşıtı miting yapılmalı” vurgusu yaptı.

Aşı karşıtlarının medeni bir şekilde miting yaptığını ve gayet güzel olduğunu da dile getiren Gündüz, konuşmasını şöyle sürdürdü:

“Maske en az aşı kadar zararlı tehlikeli maske gerçeğini ve maskenin ne olduğunu kamuoyuna anlatacak ve bu konuda tepkilsel tavır olarak Ankara'da maske karşıtı miting yapılmalı. Maske faydasından çok zararlı. Maske beyne zararlı çünkü solunum sorunlarına sebep olup beyne giden oksijeni azaltmaktadır. Maske virüsten korumaz ve maske bir hiledir. Maske virüsten korusaydı iki yıldır herkes maskeli bu kadar hasta ve ölüm olmazdı! Maske şeytani güçlerin insana hakim olduğunu gösteren bir semboldür. Maske kölelik simgesidir. Maske ile insanın iradesine ket vuruluyor. Maske ile insanlar susturuluyor. Maske ile insanlar yok sayılıyor. Maske zorunluluğu son bulmalı ABD'de birçok eyalette ve birçok Avrupa ülkesinde maske zorunluluğu yok. Neden bizimkiler halen maske zorunluluğu konusunda ısrarcılar! Maske konusunda kamuoyu oluşturulmalı ve iktidara baskı yapılmalı!

Biz kimseyi kaosa anarşiye düzensizliğe sevk etmiyoruz. Fikirsel mücadele ediyoruz. Herkes bu konuda sosyal medyası ile fikrini veya tepkisini ortaya koymalı. Toplu taşımada kalabalıkta maske çıkarmak toplumsal huzursuzluk yapmak cahilliktir. Toplu taşımada maske çıkarmak insanlar için stres sebebi ve kişiye müdahale durumunda seferlerde gecikmelere sebep olmaktadır. Kimsenin hakkına girmeden bu konuda fikir beyan edilmeli kaosa sebep olmak terörizmdir.”