SİYASET
Giriş Tarihi : 24-04-2022 18:53

Gündüz’den Kılıçdaroğlu’na Veryansın

Yeni Dünya Partisi (YDP) Baş Lideri Emanullah Gündüz, elektrik faturasını ödemeyen Kılıçdaroğlu'na veryansın etti.

Gündüz’den Kılıçdaroğlu’na Veryansın

YDP Baş Lideri Emanullah Gündüz, “Kılıçdaroğlu Şov peşinde kasaba siyasetçisi seviyesinde. Elektrik faturasını ödemeyerek gündemi boşuna israf etmiştir. Bu anlamsız ve vatandaşa faydasız boş bir iki yüzlülüktür. Vatandaş karanlıktaysa ona ışık aydınlık olmak lazım.”

Baş Lider Emanullah Gündüz, Baş Liderlik ofisinde yaptığı açıklamada elektrik faturasını ödemeyen Kılıçdaroğlu'nu yerden yere vurdu; "Şov peşinde ve Kasaba siyasetçi seviyesinde" dedi.

Genç Lider GÜNDÜZ şu şekilde konuştu: "Siyaset hayatı kolaylaştırmak insana ve Dünya'ya katma değer sağlamaktır. Siyasetçi de bu sorumluluk ile insana fayda amaçlı hareket etmeli ve temsil sorumluluğunu unutmadan örnek davranmalı. Ana muhalefet partisi Lideri aylar önce Elektrik faturasını ödemeyecem diyerek ve şuan da kesilen elektrikleri ile gündemi meşgul ederek kendi konumuna yakışmayan ve halka faydası olmayan bir şov peşine düşmüştür. Kılıçdaroğlu basında çıkmak ve haber olmak için her türlü küçük düşürücü yolları deneyen kasaba siyasetçisi seviyesinde hareket etmektedir. Kılıçdaroğlu basını istediği şekilde kullanılabilir ve her duygu düşüncesini rahatlıkla basın vasıtasıyla paylaşabilir durumdadır onun için kendisine randevu vermeyen kurumların kapısına basın ordusu ile gitmekten vazgeçmelidir. Vatandaşın elektrik kesintisini ifade etmek için türlü yollar varken bu iki yüzlü şovun seçilmiş olması siyaset açısından üzücü. Kılıçdaroğlu elektrik kesintisi yaşayan vatandaşa yardımcı olmak istiyorsa sahip olduğu belediyeler ile faturalarını ödesin Sayın Erdoğan'a hakaretten iftiradan aldığı cezaları nasıl genel merkez hesabından Ödüyorsa vatandaşın da elektrik faturasını ödeyebilirdi burda amaç fayda değil boş şovdur.

Bilal KaradağBilal Karadağ