SİYASET
Giriş Tarihi : 29-05-2021 00:08   Güncelleme : 01-06-2021 09:39

Gündüz'den Önemli Açıklamalar

Yeni Dünya Partisi Lideri Emanullah Gündüz, gündemle ilgili önemli açıklamalarda bulundu.

Gündüz'den Önemli Açıklamalar

Yeni Dünya Partisi Lideri Emanullah GÜNDÜZ "Sedat Peker hükümeti düşürme ve AK Parti'yi dizayn projesinin piyonudur! Mafyalar paralel yapılardır!"

Yeni Dünya Partisi Lideri Emanullah GÜNDÜZ yaptığı açıklamada Sedat Peker'in açıklamalarındaki önemli bir tehlikeyi deşifre edip 'Peker Hükümeti düşürme ve AK Parti'yi dizayn projesinin piyonudur' dedi.

Genç Cesur Lider Emanullah GÜNDÜZ'ün sözleri kayıtlara özet olarak şu şekilde geçti: "Sedat Peker gibi Devletin içindeki kirli kişilerin kirli işlerini yapanların tetikçilerin konuşmasında anılarını yazmasında fayda var! Halkın olanları bilmesi için ve devlet aklı için yararlı! Ancak bunu siyasi hesaplaşma ve siyasi operasyonların parçası olmadan yapmak lazım!

Sedat Peker şuan Hükümeti düşürme ve Erdoğan sonrası AK Parti'yi dizayn projesinin bir piyonudur! Şuan hedef alınan iki kişi Süleyman Soylu ve Binali Yıldırım beyler gelişi güzel hedef alınmış değiller! Her iki isim halk tarafından en çok sevilen ve AK Parti'nin en etkili isimleridir. Erdoğan darbe veya suikast ile gittikten sonra AK Parti'ye hakim olmak istedikleri kadroları en tepeye yerleştirmek için yerli milli ve sevilen kişileri zayıflatmak için bir algı oluşturuluyor!  

Mehmet Ağar Sedat Peker Alaattin Çakıcı gibi mafyaların devlet içinde kadrolaşmalarına gettolaşmalarına izin verenler hesap vermek zorundalar! Bunlar paralel yapılar haline gelmişlerdir ve milli güvenlik tehlikesidirler bu isimlerle ilişkisi olan devlet görevlileri pozisyon ne olursa olsun derhal görevden alınmalıdırlar."