SİYASET
Giriş Tarihi : 06-03-2021 20:44   Güncelleme : 08-03-2021 14:24

Gündüz'den Papa Ziyareti Değerlendirmesi

Yeni Dünya Partisi (YDP) Lideri Emanullah GÜNDÜZ, Papa'nın Irak ziyareti ile ilgili değerlendirmelerde bulundu.

Gündüz'den Papa Ziyareti Değerlendirmesi

YDP Lideri Emanullah GÜNDÜZ, "Papa'nın Irak ziyareti göz boyamadır. Papa şer güçlerin sözcüsüdür. Vatikan illuminati'nin hizmetkârıdır."

Emanullah GÜNDÜZ Ankara'da yaptığı açıklamada Papa ve Papa'nın Irak ziyareti ile ilgili değerlendirmelerde bulundu.

Genç Lider GÜNDÜZ'ün konuşması özet olarak şu şekilde: "Papa'nın Irak ziyareti göz boyamadır. Irak ziyaretinin siyasi dini ve ekonomik sebepleri vardır. Irak'ı dini kültürel ve ekonomik sömürü planın ilk adımdır. 
2003'e kadar Irak'ta 1.5 milyon hristiyan varken şuan en fazla 300bin civarı hristiyan kalmıştır. Iraklı hristiyanlar savaş sebebiyle Avrupa'ya Amerika'ya yerleşmişlerdir.  Irak'a geri dönüşleri sağlanmaya çalışılıyor çünkü Irak'ta hristiyan nüfusunun artması Vatikan'ın ve Batı'nın ırak'taki dini ve ekonomik hâkimiyetini meşru ve güçlü yapar! 
Papa'nın Irak Bölgesel Kürt yönetimi ile bir araya gelecek olması yine Kürt kardeşlerimizi kötü emellerine alet edecekleri anlamına gelir! Türkiye olarak Irak'taki Müslüman Kürt kardeşlerimizi emperyalist şer güçlerin ellerinden almalı ve onlara her türlü siyasi desteği vermeliyiz! 
Papa liderliğinde Hz. İbrahim'in dua ettiğine inanılan yerde Müslüman Hristiyan Yahudi din adamları ile dua ve ibadet etmek illuminati'nin oluşturmak istediği tek din oluşturma çalışmasının semboldür! 
Yani bu ziyaret barış için değil sinsice emellerin başlangıcı içindir. 
Bize göre Vatikan ve Papa şer güçlerin hizmetkârı ve sözcüsü konumundalar!"