SİYASET
Giriş Tarihi : 24-02-2021 18:46   Güncelleme : 01-03-2021 15:33

Gündüz’den Sert Açıklama.

Yeni Dünya Partisi (YDP) Lideri Emanullah Gündüz, Gara Operasyonuyla ilgili açıklamada bulundu. CHP ile PKK'yı yerden yere vurdu.

Gündüz’den Sert Açıklama.

YDP Lideri Emanullah Gündüz yaptığı açıklamada, “Gara operasyonu başarıdır. PKK Sovyet projesidir. PKK Kürtleri dinsizleştirme projesidir. CHP PKK ile kol koladır" şeklinde ifadelerde bulundu. Gara operasyonu ile ilgili değerlendirmelerde bulunan Emanullah Gündüz, CHP'yi PKK ile kol kola olmakla suçladı. “PKK Kürtleri dinsizleştirme, komünistleştirme projesidir” dedi.

Gündüz'ün sözleri kayıtlara özet olarak şu şekilde geçti: "Gara operasyonu devletimiz için büyük başarıdır. Gara'da terör gerçek yüzünü göstermiş. Masum insanları strateji taktik kurbanı etmişlerdir. Ordumuz içte ve dışta teröre barınacak yer bırakmamıştır. Bize ulaşamazlar bir şey yapmazlar dedikleri Gara'da devletimiz başlarına çökünce bu büyük başarıyı, kahramanlığı ve psikolojik üstünlüğü lekelemek için masum vatandaşlarımızı şehit edip stratejik bir psikolojik harp taktiği uygulamışlardır.

Muhalefet Yerli ve Milli Değil

Gara sonrası muhalefetin yerli ve millî olmadığını bir kez daha gördük. Muhalefetin güdümlü ve dışardan yönlendirmeli olduğunu gördük. İçişleri ve Milli Savunma bakanlarının ziyareti sonrası Sayın Kemal Kılıçdaroğlu'nun sanki o ziyaret, o bilgilendirme yapılmamış gibi konuşup devleti hükümeti suçlaması büyük bir gaflettir. CHP'nin ‘Vatandaşlarımızı neden Amerika'dan istemediniz’ demesi büyük bir delalettir. Vatandaşlarımızı devletimizden değil Amerika'dan bekliyorsanız Türkiye'de bu önemli konumlardan Siyaset yapma hakkınız yoktur.  ‘Amerika'dan neden istemediniz’ demek, PKK'nın sahibi ABD'dir o PKK'ya emir verir ve vatandaşlarımız bırakılırdı demektir. CHP kol kola girdiği PKK HDP savunuculuğu yaparak ortağını korumaktadır.

PKK'nın İlk Kocası Ruslardır

PKK temelinde Sovyet projesidir. PKK'nın ilk kocası Ruslardır. PKK Kürtleri dinsizleştirme ve komünistleştirme projesidir. PKK yedi kocalı Hürmüz'e dönmüştür, bağımsız bir örgüt değildir. Zafer PKK'ya karşı duran Kürtlerin olacaktır. Zafer Türkiye'mizin olacaktır. Zafer işareti evrensel beden dilinde Zafer demektir. O işareti kullanmaktan korkmamalıyız, meydanı PKK'ya bırakmamalıyız."