SİYASET
Giriş Tarihi : 09-06-2021 13:51   Güncelleme : 09-06-2021 13:51

Gündüz'den Şık'a Sert Tepki

Yeni Dünya Partisi (YDP) Lideri Emanullah GÜNDÜZ yaptığı açıklamada, Ahmet Şık'ın devleti yıkmalıyız sözüne tepki gösterdi.

Gündüz'den Şık'a Sert Tepki

YDP lideri Gündüz; “Ahmet Şık eşi ile Alman ajanlığı yapmaktadır, milletvekilliği düşürülmelidir” dedi. Devamında daha sert cümleler kurdu: “Devlete el uzatanın eli kırılır, devlete baş kaldıranın başı kesilir. Aksi bizim ve milletimizin vicdanını yaralar.”

Genç Lider GÜNDÜZ şöyle devam etti: “Hükümet düşmanlığı normaldir, ama devlet düşmanlığı normal değildir ve kabul edilebilir değildir. Devlet düşmanlığını ve etki ajanlığını iyi şekilde yapan hainler CHP veya HDP milletvekilliği ile ödüllendirilirler. Bu sebeple CHP ve HDP devlet düşmanlarının ve etki ajanlarının merkezleridir.

HDP'den seçilip TİP'e geçen Milletvekili Ahmet Şık devlet düşmanı ve provokatörlük görevini en iyi şekilde yapmaktadır. Yaptığı bu devlet düşmanlığı ve etki ajanlığı mecliste CHP ve HDP tarafından desteklenmektedir. Ahmet Şık milletvekilliği dokunulmazlığı kaldırılarak milletvekilliği düşürülmelidir. Ahmet Şık eşi ile Alman istihbaratına bağlı bölücü vakıflara taşeronluk etmektedir. Böyle etki ajanlarının mecliste olmasına ve devletten maaş almalarına tahammülümüz yoktur, gereken acilen yapılmalıdır.”