SİYASET
Giriş Tarihi : 03-08-2021 13:49   Güncelleme : 03-08-2021 13:49

Gündüz’den Yapay Yağmur Önerisi

Yeni Dünya Partisi (YDP) Lideri Emanullah Gündüz, Orman yangınlarına değindi, Türkiye’nin yapay yağmur çalışmalarına hız vermesi gerektiğini belirtti.

Gündüz’den Yapay Yağmur Önerisi

YDP Lideri Emanullah Gündüz, yaptığı açıklamada, “Dünya geneli orman yangınları Şeytani Büyük sıfırlama planının parçası, Türkiye Yapay Yağmur çalışmalarına hız vermeli” dedi.

Genç Lider Gündüz, açıklamasında şu cümlelere yer verdi: “Orman yangınlarına daha önceki açıklamamızda yerel mikro yaklaşım ile değerlendirmede bulunmuştuk o söylediklerimiz doğru şuan global makro bakış açısı ile değerlendirmemize gelişme ekliyoruz.

Dünya geneli orman yangınları şeytani Büyük sıfırlama planının bir parçası ve bu global projelerin yerel taşeronları oluyor. Dünyada olduğu gibi Ülkemizde de yaz sıcağının vermiş olduğu fırsat ile orman yangınları çıkarmak çok daha kolay,  bu sıcak dönemde Ateşin Çocukları insiyatif yani PKK'nın işini yapması kolaylaştı. PKK uşak taşeron piyon asıl söz sahibi ve projelerin hakimi başkaları! PKK burda devlete zarar verdiğini hesap ederken aslında insanlığa karşı şeytani bir projenin taşeronu olduğunu anlayacak düzeyde değildir!

Tek Dünya düzeni için mevcut düzenin sistemin doğal döngünün tabiat yapısının ve insan yapısının değiştirilmesi lazım. Var olanı sıfırlamak yeni düzeni oluşturmak için şarttır. Orman yangınları dünyadaki canlı ve doğal hayata müdahale etmek için Büyük sıfırlama projesinin bir parçasıdır! Orman yangınları Dünyadaki hava sıcaklığının sonucu olarak sunulacak ve Dünyadaki ısıyı arttırdığını iddia edecekleri canlıları yok edecekler. Büyük başlar inekler vs dünyadaki hava sıcaklığına sebep oluyor böylece ormanlar yanıyor aldatmacası ile zihinleri iğfal edecekler ve doğal et yemenin yerine yapay sentetik proje etleri yiyecekleri insanlığa yedirip insan biyolojisine müdahale edecekler!

Yapay yağmur teknolojisini kullanan birçok ülke var. Bizim yapay yağmur çalışmalarına hız vermemiz lazım. Yapay yağmur teknolojimiz olsaydı yangınlara çok daha kolay şekilde müdahale edilirdi. ABD yapay doğa olaylarını ve yağmuru kullanıyor. BAE Dubaide birkaç hafta önce yapay yağmur yağdırdı. Teknoloji ile doğal döngüye tabiata insana müdahale edilmesine karşıyız! Ancak zararı daha çok engellemek için şuan yapay yağmur teknolojisi can mal kaybını azaltırdı.”