MAGAZİN
Giriş Tarihi : 13-04-2021 14:00   Güncelleme : 13-04-2021 14:03

“Hakan Ural'la Benim Oyum Bir mi Şimdi”

Daha önce bir televizyon programında “Dağdaki çobanla benim oyum bir mi?” diyerek çobanları küçümseyen Aysun Kayacı, bu kez Hakan Ural için aynı cümleyi kurdu.

“Hakan Ural'la Benim Oyum Bir mi Şimdi”

Halka tepeden bakan zihniyetin temsilcisi Aysun Kayacı, yıllar önce bir televizyon programında “Ben vergi veriyorum niye vergisini vermeyen, çok özür dilerim herkes üstüme gelecek ama kalıp olarak söylüyorum, ‘dağdaki çoban'la benim oyum eşit mesela. Niye? Hiç vergisini vermeyen biriyle niye benim oyum eşit. O benim kadar duyarlı, benim kadar sorumluluk sahibi bir şekilde yaklaşıyor mu acaba?” diyerek tepki toplamıştı.

Bu Kez Hakan Ural'ı Hedef Aldı

Son olarak Aysun Kayacı, Kanal İstanbul'u savunan ve “Montrö yapıldığında boğazlardan 3000 gemi geçiyordu, bugün bu rakam 50 bini, 2023 de bu rakamın 86 bini geçmesi bekleniyor ve tek kuruş para alamıyoruz. Denetleyemiyoruz. 8 milyar dolar üstü kaybımız var” diyen Hakan Ural’ı hedef aldı.

Aysun Kayacı, sosyal medya hesabı Hakan Ural için kullandı. Kayacı; “Hakan Ural'la benim oyum bir mi şimdi?” dediği tweeti çok büyük tepki çekti.