GÜNCEL
Giriş Tarihi : 09-02-2021 16:53   Güncelleme : 14-02-2021 15:57

Harıkçı’dan Teşekkür Mesajı

Adıyaman İnternet Yayıncıları ve Gazeteciler Derneği (İGD) Başkanı Metin Harıkçı, İGD binası açılış törenine iştirak edenlere teşekkür etti.

Harıkçı’dan Teşekkür Mesajı

“Camiamıza Yakışır Bir Açılış Gerçekleştirdik”

Adıyaman İnternet Yayıncıları ve Gazeteciler Derneği Başkanı Metin Harıkçı, dernek binası açılış törenine iştirak eden, mesaj gönderen iyi dilek temennisinde bulunan herkese teşekkür ettiğini söyledi.

Yakın bir zamanda kurularak Adıyaman’da internet medyası üzerine ilk ve tek dernek olma özelliğine sahip olan Adıyaman İnternet Yayıncıları ve Gazeteciler Derneği, geçtiğimiz Cuma günü görkemli bir açılışa imza attı.

23 Aktif internet sitesi ile yola çıktıklarını ifade eden Başkan Harıkçı; “Pandemi nedeniyle dernek açılışımızı bir süre bekletmiştik. Kısmet oldu ve geçtiğimiz Cuma günü hep birlikte güzel bir açılış yapmanın sevincini yaşadık. Açılış törenimize katılan Milletvekillerimize, İl, İlçe ve Belde belediye başkanlarımıza, kurum müdürlerimize, sivil toplum kuruluşu temsilcilerimize, siyasi parti il  ve İlçe başkanlarımıza, gazeteci meslektaşlarımıza, dost, akraba, arkadaşlarımıza, il dışında olup mesaj atan, telefonla bizzat hayırlı olsun dileklerini ileten herkese şahsım ve yönetim kurulumuz adına teşekkür ediyorum. Rabbim çıktığımız bu yolda bizleri mahcup etmesin” şeklinde konuştu