YEREL
Giriş Tarihi : 22-09-2021 22:56   Güncelleme : 22-09-2021 22:56

Hastane Hastane Civarına Cami ve Konuk Evi

Adıyaman Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç, İl Müftüsü Mehmet Taşçı ve Diyanet-Sen Şube Başkanı Emin Çil ile bir araya geldi.

Hastane Hastane Civarına Cami ve Konuk Evi

Adıyaman Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç, Adıyaman Eğitim ve Araştırma Hastanesi civarına yapmayı planladıkları cami ve konuk evi ile ilgili görüş alışverişinde bulunmak amacıyla Adıyaman İl Müftüsü Mehmet Taşçı ile Diyanet-Sen Adıyaman Şube Başkanı Emin Çil ile bir araya geldi.

Adıyaman’ın her alanda kalkınıp, Adıyamanlıların sorunlarını minimuma indirmeyi hedefleyen ve bu doğrultuda gayretle çalışan Adıyaman Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç, Adıyaman Eğitim ve Araştırma Hastanesi civarına yapmayı planladıkları cami ve konuk evi ile ilgili istişare ziyaretlerine devam ediyor.

Cami ve konuk evi inşaatı öncesi İl Müftüsü Mehmet Taşçı ile Diyanet-Sen Şube Başkanı Emin Çil ile bir araya gelen Başkan Kılınç, yeni projeleri hakkında bilgiler verip, önerileri aldı.

Ziyaret sonunda kısa bir değerlendirmede bulunan Başkan Kılınç, cami vekonuk evi ile ilgili yaptıkları istişarenin oldukça verimli geçtiğini belirterek, İl Müftüsü Mehmet Taşçı’ya ve Diyanet-Sen Şube Başkanı Emin Çil’e teşekkür etti.