GÜNCEL
Giriş Tarihi : 27-10-2021 11:53   Güncelleme : 27-10-2021 11:53

Hayır Elçisi, Bu Kez Elazığ'a Uzandı

Yardıma muhtaç ailelere yaptığı yardımlardan dolayı, Adıyaman’da “Hayır Elçisi” olarak bilinen Mehmet Ulum, bu kez Elazığ’a uzandı.

Hayır Elçisi, Bu Kez Elazığ'a Uzandı

“Hayır Elçisi” Mehmet Ulum, Elazığ merkezde bulunan üç ayrı okula temizlik malzemesi desteğinde bulundu. Ulum, konu ile ilgi yaptığı açıklamada; “Yıllar önce Adıyaman İmam Hatip Lisesi’nde görev yapan Türk Dili Edebiyatı öğretmeni Özlem Tokgöz hocamız ve Adıyaman Ticaret Meslek Lisesi’nde bilgisayar dersi öğretmeni olarak görev yapan Ahmet Aydın hocamıza ‘Temiz İnsan Temiz Okul Projesi’ kapsamında vefa örneği göstererek, pandemi sürecini de fırsata çevirerek, 1 yıllık temizlik malzemesi desteğinde bulunduk. Elazığ Kaya Karakaya Anadolu Lisesi’nde görev yapan TDE öğretmeni Özlem Tokgöz, Bahçelievler Ortaokulu’nda görev yapan bilişim teknikleri öğretmeni Ahmet Aydın ve Genç Osman İşitme Engelliler Okulu’nda görev yapan Uğur Tokgöz hocalarımızın okullarına temizlik malzemesi götürmenin mutluluğunu yaşadım.

Yaptığımız çalışma kapsamındaki okullara birer yıllık temizlik malzemesi maske, sıvı sabun, camsil, genel temizleyici, çamaşır suyu ulaştırmak nasip oldu. Yıllar evvel ilimizde, şuan Elazığ da görev yapan hocalarım ise beni karşılarında gördüklerinde mutluluklarını gizleyemediler” ifadelerini kullandı.    

Özlem Tokgöz, Uğur Tokgöz ve Ahmet Aydın ise duygularını şöyle dile getirdiler: “Senin gibi bir öğrenci yetiştirdiğimiz için mutluyuz, gururluyuz, göğsümüz kabardı, bizleri çalıştığımız okuldaki idarecilerimize karşı onure ettiniz” şeklinde duygularını dile getirdiler.

Son olarak Ulum, “Yapılan bu çalışmanın mimarlarından olan ABC Deterjan Adana Bölge Müdürü Hakan Kılınçlar Bey’e, Onur Doğanok kardeşime ve Mas Platform Vinç Kiralama San ve Tic. Ltd. Şti. Yöneticisi Erkan Dilek Bey’e verdikleri katkılardan ve destekten dolayı teşekkür ediyorum” diyerek, sözlerini tamamladı.