YEREL
Giriş Tarihi : 04-08-2021 10:40   Güncelleme : 04-08-2021 10:40

Hayvan Severlerden Başkan Kılınç’a Plaket

Adıyaman Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç’ı ziyaret eden hayvan severler, Başkan Kılınç’a başarılı çalışmalarından dolayı plaket takdim etti.

Hayvan Severlerden Başkan Kılınç’a Plaket

Sokak hayvanlarına yönelik çalışmalarından ötürü geçen hafta gerçekleşen törende ödüle layık görülen Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç’ı ziyaret eden hayvan severler, Başkan Kılınç’a başarılı çalışmalarından dolayı plaket takdim etti.

Sokak hayvanlarına yönelik çalışmalara verdiği destekten ve uygulamaya koyduğu başarılı çalışmalardan dolayı geçen hafta Türkiye Belediyeler Birliği tarafından Ankara’da gerçekleştirilen ‘Sahipsiz Evcil ve Sokak Hayvanlarının Barınma ve Beslenme Şartlarının İyileştirilmesi’ fikir ve proje yarışmasında ‘Sevgiyle Barındırıyoruz’ projesiyle ödüle layık görülen Adıyaman Belediyesi’ne bir onur da hayvan severlerden geldi.

Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç’ı makamında ziyaret eden Pati Yaman Grubu üyeleri, dernek olarak sokak hayvanlarına yönelik çalışmalarında her zaman yanlarında olan ve kendileri de her fırsatta sokak hayvanlarının ihtiyaçlarını karşılayan Başkan Kılınç’a çalışmalardan dolayı teşekkür etti. Geçen hafta düzenlenen etkinlikte alınan ödülün çok anlamlı olduğunu da sözlerine ekleyen dernek üyeleri, Adıyaman’ın bu tür çalışmalarla ödüle layık görülmesinin kendilerini gururlandırdığını ifade etti.

Başkan Kılınç ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Pati Yaman Grubu üyelerine teşekkür etti. Kılınç, “Adıyaman Belediyesi olarak göreve geldiğimiz günden bugüne birçok yeniliği hayata geçirerek, hayvanlara gereken özen ve değeri göstermeye gayret ediyoruz. Bu kapsamda bize her zaman destek olan Pati Yaman Grubuna da ayrıca teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

Ziyaret sonunda dernek üyeleri Başkan Kılınç’a çalışmalarından ötürü plaket takdim etti.