SİYASET
Giriş Tarihi : 04-10-2021 10:42   Güncelleme : 04-10-2021 10:42

"İl Genel Meclisimiz ile Gurur Duyuyoruz"

AK Parti Adıyaman İl Başkanı Mehmet Dağtekin, Ekim ayı AK Parti İl Genel Meclisi grup toplantısına katıldı.

Toplantı öncesi Adıyaman İl Genel Meclisi Başkanı Mehmet Can Erdoğan ile birlikte bir araya gelen Başkan Dağtekin ve Yerel Yönetimler Başkanı Fehmi Yılmaz İl Genel Meclisinin Eylül ayı çalışmalarını değerlendirip, Ekim ayı içerisinde yapacağı çalışmalar hakkında görüş alışverişinde bulundu.

Dağtekin daha sonra Ekim ayı toplantısına katılarak, AK Parti İl Genel Meclisi üyelerine hitap etti.

Başkan Dağtekin, Teşkilat olarak kırsal bölgelerde yaptığımız saha çalışmasında bölgenin Encümenleri ile birlikte olmaya gayret ediyoruz. Köylerimizde İl Genel Meclisinin yaptığı çalışmaları gördükçe gurur duyuyoruz. İl Genelinde 30 Encümeninin 28'i AK Parti'de ve İl Genel Meclisinin 2021 hedeflerinde Özel İdare ve Köylere hizmet götürme birliği çalışmalarında %90 bir gerçekleşme sağlanmış olması bizleri mutlu etti. Yılın sonuna doğru son çalışmaları da bitirip 2021 proğramımızı  bitireceğinize inancım tam. Encümenlerimiz bizlere yaptığımız saha çalışmalarında önemli bir destek sağlıyor.

Sorunlarımız ve eksiklerimiz var bunları da nasıl gidebiliriz diye sürekli görüşürüyoruz. Encümenlerimizden önemli bir isteğim var. Özellikle bölgelerinizde üye sayımızı artırmaya yönelik çalışmaları yapmanız bizler için önemli. Bu konuda yapacağınız çalışmalar ile birlikte özellikle genç nesilin partimize katılımını sağlayabiliriz dedi.