YEREL
Giriş Tarihi : 31-03-2021 12:06   Güncelleme : 31-03-2021 12:09

İlik’ten Çırçır Deresi Teşekkürü

Alitaşı Mahallesi Muhtarı H. Mustafa İlik, Çırçır Deresi ıslahı için yürütülen işlemlerden dolayı taraflara teşekkürlerini bildirdi.

İlik’ten Çırçır Deresi Teşekkürü

Alitaşı Mahallesi Muhtarı H. Mustafa İlik, Çırçır Deresi ıslahı için yoğun gayret gösteren Adıyaman Belediyesi’ne ve muvafakatname imzalayan gayrimenkul sahiplerine teşekkür etti. 

Adıyaman kamuoyu tarafından çokça tanınan Alitaşı Mahallesi Muhtarı, aynı zamanda Adıyaman Köy ve Mahalle Muhtarları Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı olan H. Mustafa İlik, kendi mahallesi sınırları içinde bulunan Çırçır Deresi ıslahı nedeniyle yapılan çalışmalarla ilgili sosyal medya hesabında “Start Verdik” başlığıyla bir paylaşım yaptı. İlik, paylaşımın detayında şu cümlelere yer verdi:   

“Adıyaman Belediyesi tarafından Alitaşı Mahallesi’nde Çırçır Deresi’nin ıslah çalışmalarına muvafakatname veren tarla sahibi ve mahalle sakinlerinden Mehmet Saygı ilk imzayı atarak, Adıyaman Belediyesi’nin çalışmalarına destek verdi.

Bu projeye katkı sunan Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç ve ASKİM Müdürü Mehmet Şevket Baybatmaz ekibine mahallem adına çok teşekkür ederim.”