YEREL
Giriş Tarihi : 26-01-2021 16:10   Güncelleme : 28-01-2021 12:10

İnternet Medyasından, Kılınç’a Ziyaret

Adıyaman Belediye Başkanı Dr. Sülayman Kılınç, Türkiye İnternet Gazeteciler Federasyonu Genel Başkanı Mesut Demir ve beraberindeki heyeti kabul etti.

İnternet Medyasından, Kılınç’a Ziyaret

Türkiye İnternet Gazeteciler Federasyonu Genel Başkanı Mesut Demir, beraberinde Adıyaman Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Zeki Dişkaya ve Adıyaman İnternet Gazeteciler Cemiyeti Başkanı M. Cihan Akbilek ve yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç’a nezaket ziyaretinde bulundu.

Çeşitli ziyaret ve temaslarda bulunmak üzere Adıyaman’a gelen Türkiye İnternet Gazeteciler Federasyonu Genel Başkanı Mesut Demir ve yönetim kurulu üyeleri, Adıyaman Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç’a nezaket ziyaretinde bulundu.

Adıyaman Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Zeki Dişkaya ve yönetim kurulu üyeleriyle, Adıyaman İnternet Gazeteciler Cemiyeti Başkanı M. Cihan Akbilek ve yönetim kurulu üyelerinin de hazır bulunduğu ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Belediye Başkanı Kılınç, basının önemine dikkat çekti. Özellikle son yıllarda gelişen teknolojiyle basının yönünün internet medyacılığına döndüğünü de ifade eden Başkan Kılınç, federasyon temsilcilerine çalışmalarında başarılar diledi.

Adıyaman’da oldukları için mutlu olduklarını söyleyen İnternet Gazeteciler Federasyonu Genel Başkanı Demir ise, kendilerini ağırlayan Başkan Kılınç’a misafirperverliğinden dolayı teşekkür etti.