YEREL
Giriş Tarihi : 25-01-2021 16:58   Güncelleme : 27-01-2021 16:36

İşçiler Sorun ve Taleplerini Dile Getirdi

Adıyaman Belediyesi birim müdürleri ile kurumda çalışan işçiler bir araya gelerek, işçilerin sorun ve talepleri gündeme getirildi.

İşçiler Sorun ve Taleplerini Dile Getirdi

Birlikte çalıştığı işçilere karşı gösterdiği sıcak tutumdan dolayı büyük takdir toplayan Adıyaman Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç’ın talimatıyla işçilerle bir araya gelen birim müdürleri, işçilerin sorun ve taleplerini dinledi.

Her fırsatta mesaide olan çalışanlarını ziyaret edip, kolaylıklar dinleyen ve onlarla sıcak ilişkiler kuran Adıyaman Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç, belediye personeline verdiği değeri bir kez daha gözler önüne serdi.

Belediyede görevli işçilerin sorun ve taleplerinin dinlemesini isteyen Başkan Kılınç’ın talimatı ile harekete geçen İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü, belediyede görevli kadrolu işçilerle bir araya geldi.

İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdiresi Aysun Hallaç’ın katılımıyla gerçekleştirilen programa katılan işçiler, sorun ve taleplerini dile getirerek, kendilerini önemsediği için böyle bir organizasyonun gerçekleşmesini sağlayan Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç’a ve birim müdürlerine teşekkür etti.