SİYASET
Giriş Tarihi : 23-03-2022 09:12

Kabaktepe İstanbulluların Gönlünde Taht Kurdu

AK Parti İstanbul İl Başkan Osman Nuri Kabaktepe, yaptığı örnek çalışmalarıyla İstanbul teşkilatını adeta şaha kaldırdı.

Kabaktepe İstanbulluların Gönlünde Taht Kurdu

AK Parti İl Başkanı Kabaktepe, her gün farklı bir ilçeye giderek sergilediği olağanüstü performansla teşkilatları canlı tutmakla birlikte, İstanbulluların gönlünde taht kuruyor. Gittiği her ilçede gerek teşkilat mensupları, gerekse halk nezdinde ayrı bir öneme sahip olduğu ortaya çıkıyor. Toplumun her bireyi ile samimiyet ve muhabbet bağları kuruyor, dürüst ve ilkeli siyaset yapıyor. Teşkilat odaklı çalışmalarında hayatın merkezine insanı koyduğu için, girdiği her ortamda olağanüstü bir atmosferde karşılanıyor. Sergilediği ilkeli, samimi ve dürüst siyaset anlayışı doğal olarak topluma yansıyor, böylece İstanbul genelinde AK Parti çıtası günden güne daha çok zirveye çıkıyor.

Önceki gün Küçükçekmece’ye giden Başkan Kabaktepe, burada Danışma Meclisi toplantısına katıldı. “İşimizi hakkıyla yaparak 2023’e kadar Küçükçekmece’de de temas etmediğimiz hiç kimse kalmayacak” dedi.

Daha önceki gün Fatih’e gitti. Burada da Danışma Meclisi’ne iştirak etti. Katılımcılara yönelik yaptığı konuşmada; “Değerlerimizin en güzel sergilendiği yerlerden biri olan Fatih'teyiz. AK Parti kadroları olarak Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde ve medeniyet değerlerimizin bilinciyle milletimize hizmet etme derdindeyiz. Çünkü eser siyasetinin tek adresi AK Parti’dir” cümlelerine yer verdi.

“Dünya değişiyor ama değişmeyen şeyler de var. AK Parti karşısında hangi ittifak kurulursa kurulsun, kaybedecektir. Bu 20 yıldır değişmeyen hakikattir” dedi.

Bilal KaradağBilal Karadağ