SİYASET
Giriş Tarihi : 06-01-2022 11:37   Güncelleme : 06-01-2022 11:37

Kabaktepe, İstanbul'u İlmek İlmek Dokuyor

AK Parti İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe, büyük bir aşkla-heyecanla İstanbul’u ilmek ilmek dokuyor.

Kabaktepe, İstanbul'u İlmek İlmek Dokuyor

İstanbul’da AK Parti’nin çıtasını daha çok yükseklere taşımak için gece gündüz demeden her ilçe ve mahalleye sık sık giden Başkan Kabaktepe, olağanüstü performansıyla teşkilatlara heyecan katıyor.

Önceki gün Sultanbeyli’ye giden Kabaktepe, burada daha önce AK Parti ilçe başkanlığı ve belediye başkanlığı görevinde bulunan dava arkadaşlarını ziyaret etti. Çarşıya inerek esnaf ziyaretinde bulundu, sorun ve taleplerini dinledi. Sultanbeyli Ahmet Yesevi Mahalle Danışma Meclisi’ne katılım sağlayarak, teşkilat mensuplarıyla istişarelerde bulundu. Sultanbeyli Nuri Pakdil Kıraathanesi’ne uğrayarak gençlerle sohbet etti. Çarşı-Pazar gezerek vatandaşlarla sıkı diyaloglar kurdu.

Sultanbeyli’de gün boyu yoğun bir çalışma performansı sergileyen İl Başkanı Kabaktepe, sosyal medya sayfasında şu bilgileri paylaştı.  

Haklı Mücadelemizi Sürdürmeye Devam Edeceğiz

“Sultanbeyli ilçe başkanlığı ve belediye başkanlığı yapmış olan dava arkadaşlarımız ile bir araya geldik. Zaman, ne hizmet sevdasını eskitebilir ne de davamıza olan sadakatimizi azaltabilir. Millet uğruna bir ve beraber olmaya, haklı mücadelemizi sürdürmeye devam edeceğiz.

Mahallelerimizde 2023’ün Rüzgârı Esiyor

Davamıza gönül veren, yılmadan mücadele eden teşkilatımızla Sultanbeyli Ahmet Yesevi Mahalle Danışma Meclisini gerçekleştirdik. Mahallelerimizde 2023’ün rüzgârı esiyor, tam bağımsız Türkiye’nin sesi yükseliyor.

Gençlerin Muhabbeti ve Enerjisi, Olmazsa Olmazımız

Gençlerin muhabbeti ve enerjisi, olmazsa olmazımız. Sultanbeyli Nuri Pakdil Kıraathanesi’nde genç kardeşlerimizle muhabbet ettik.

Büyük ve Güçlü Türkiye’yi İnşa Edeceğiz

Sultanbeyli AK Nokta'da milletine sevdalı, gelecek için heyecanlı vatandaşlarımızla buluştuk. Geleceğe sağlam adımlarla yürüyen gençlerimizle, verdiğimiz mücadeleye inanan vatandaşlarımızla büyük ve güçlü Türkiye’yi inşa edeceğiz.

Vatandaşlarımızın Muhabbeti Bizlere Güç Veriyor

Öğle namazı sonrası Dumlupınar Camii cemaati ve mahalle sakinleri ile buluştuk. Vatandaşlarımızın muhabbeti ve güveni bizlere güç veriyor. Derdiyle dertlendiğimiz ve daima en iyisini hak ettiğini bildiğimiz İstanbullular en iyiye kavuşana kadar çalışmaya devam edeceğiz.”