SİYASET
Giriş Tarihi : 10-04-2021 15:28   Güncelleme : 12-04-2021 10:23

Kanlı Darbe İddiası!!!!!!

Yeni Dünya Partisi (YDP) Lideri Emanullah Gündüz, kanlı büyük bir darbe planlandığını iddia etti.

Kanlı Darbe İddiası!!!!!!

YDP Lideri Emanullah Gündüz, "Kanlı büyük bir darbe planlanıyor. Cumhurbaşkanımıza suikast planlanıyor."

Genç Lider Emanullah Gündüz, yaptığı açıklamada darbe tehlikesine dikkat çekti: "Yeni kanlı darbe planlanıyor ve Cumhurbaşkanımıza suikast hazırlığı var" dedi.

Gündüz şu şekilde konuştu: "Darbeler dış kaynaklı, dış desteklidir. Darbe büyüyen Türkiye'yi engellemek için yapılıyor! ABD NATO onayı ve desteği olmadan darbe yapmak mümkün değildir. Darbe; profesyonel destek, detaylı planlama ve yüksek senkronizasyon gerektirir. Darbelerin uzun bir hazırlık süresi olur. 103 Amiral muhtırası işaret fişeğidir! Daha büyük kanlı bir darbe planı yapılıyor! 

2023'e varmadan iktidarın darbe veya Cumhurbaşkanımıza suikast ile değiştirilmesi planlanıyor! 2023, 1923 yılında yapılan kontrot süresinin yenileneceği tarihtir. 2023'te mandacı ABD NATO'ya boyun eğen işbirlikçi bir iktidar getirilmek isteniyor!  

Sayın Cumhurbaşkanımızın tüm yakın ekibine çok dikkat etmesi lazım! Özellikle ulaştırma birimi Uçak Helikopter ve pilotlarına çok dikkat etmeli! Allah korusun karlı bir dağ başında halkımızın Cumhurbaşkanını koruma imkanı yoktur! 

Ak Parti 103 muhtıracı Amirale karşı beklenen organize tepkiyi ortaya koyamadı! Abdurrahman Dilipak için organize olan Feminist Kadın Kolları, darbe bildirisi için organize olamadı 81 ilde suç duyurusunda bulunamadı! Ak Parti bu şekilde sonunu hazırladığının farkında bile değil!

Milli şuurla ve dostça iktidarı uyarıyoruz! Uyanık olun, durumun ciddiyetini görün ve gerekli tedbirleri alın."