SİYASET
Giriş Tarihi : 27-07-2021 11:04   Güncelleme : 27-07-2021 11:04

"Kapımız ve Gönlümüz Herkese Açık"

AK Parti Adıyaman İl Başkanı Mehmet Dağtekin, parti binasında vatandaşları ağırlamaya, öneri ve taleplerini dinlemeye devam ediyor.

İnsan odaklı çalışmalarını hem sahada, hem parti binasında aralıksız sürdüren AK Parti İl Başkanı Mehmet Dağtekin, toplumun her kesimi tarafından yoğun ilgi görüyor.

Toplumun her ferdiyle iç içe olmaktan dolayı mutlu olduğunu belirten Başkan Dağtekin; “Vatandaşlarımızla bir araya geldiğimiz her gün bizim için çok kıymetli. Çünkü bizler her koşulda onlara hizmet etmek ve problemlerini çözmek için varız. Halkımızdan aldığımız önerileri, gelen talepleri ilgililere iletiyoruz” dedi.

"Kapımız ve Gönlümüz Herkese Açık"

Kapılarının herkese açık olduğunu da dile getiren Dağtekin; “2023 hedefleri doğrultusunda çalışmalarımıza ara vermeden devam ediyoruz. AK Parti olarak sürekli halkımızla birlikteyiz. Adıyamanlı hemşehrilerimiz, partimiz kurulduğu günden bu yana istikrar ve güvenden yana oldu. İlimiz için ne yapsak azdır.

2023 Hedefleri Doğrultusunda İlerliyoruz

Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın koyduğu hedefler doğrultusunda çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Çalmadık kapı, basmadık yer, sıkmadığımız el kalmayacak. Milletvekillerimiz, belediye başkanlarımız, il genel meclis üyelerimiz, belediye meclis üyelerimiz, mahalle başkanlarımız ve teşkilatımızla birlikte her zaman sahadayız.

2023 Seçimlerine Hazırız

Başkan Dağtekin konuşmasının sonunda,  Liderimiz kutlu davada bu yükü bu dönem bize yükledi. Durmadan, yorulmadan çalışmaya devam ediyoruz. Elimizden gelen gayreti gösterecek ve partimizin başarısını en üst seviyeye çıkaracağız” ifadelerine yer verdi.