GÜNCEL
Giriş Tarihi : 11-04-2021 18:39   Güncelleme : 12-04-2021 10:15

Kılınç Ankara Temaslarını Değerlendirdi

Adıyaman Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç, Ankara temaslarını değerlendirdi: "İlimizin tüm sorunları masaya yatırıldı."

Kılınç Ankara Temaslarını Değerlendirdi

Adıyaman Belediyesi tarafından üzerinde çalışılan Kentsel Dönüşüm, Millet Bahçesi ve diğer önemli projeler için Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum ile bir araya gelen Adıyaman Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç, desteklerinden dolayı Bakan Kurum’a teşekkür etti.

Çeşitli temas ve görüşmelerde bulunmak üzere geçtiğimiz hafta Ankara’ya giden Adıyaman Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç, Ankara’da gerçekleştirdiği görüşmeleri değerlendirdi.

Adıyaman için oldukça önemli olan Kentsel Dönüşüm, Millet Bahçesi ve altyapı sorunları başta olmak üzere Adıyaman’ın birçok sorunu hakkında bilgi vermek ve bu projeleri kısa süre içerisinde hayata geçirmek için AK Parti Disiplin Kurulu Başkanı Ahmet Aydın, AK Parti Adıyaman Milletvekilleri ve AK Partili ilçe ve belde belediye başkanlarıyla birlikte Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum’u makamında ziyaret eden Adıyaman Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç, Bakan Kurum’dan destek istedi.

Bakan Kurum’a gerek misafirperverliğinden dolayı, gerekse Adıyaman Belediyesi’ne yaptığı araç desteğinden dolayı teşekkür eden Başkan Kılınç, “Hemşerilerimizin daha mutlu ve huzurlu bir yaşam sürmeleri için gayretle çalışmaya devam ediyoruz” diye konuştu.