YEREL
Giriş Tarihi : 28-07-2021 15:52   Güncelleme : 28-07-2021 15:52

Kılınç, Asfalt Plenti İnşaatını İnceledi

Adıyaman Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç, belediyesi tarafından Kuruçay alanında sürdürülen asfalt plenti inşaatını inceledi.

Kılınç, Asfalt Plenti İnşaatını İnceledi

Adıyaman Belediyesi tarafından Kuruçay alanında sürdürülen asfalt plenti inşaatını inceleyen Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç, projenin yakın zamanda tamamlanarak tam kapasite ile hizmet vereceğini dile getirdi.

Adıyaman’da asfaltlama çalışmalarında kaliteyi arttırıp, maliyeti düşürmek için kendi asfalt plentini kuran Adıyaman Belediyesi, Kuruçay alanında devam eden inşaat çalışmalarında sona yaklaştı.

İl Özel İdaresi ve Karayolları Şube Şefliği’nin Kuruçay Mevkiinde bulunan asfalt tesisi civarındaki 42 dönümlük alanda sürdürülen inşaat çalışmalarını yerinde inceleyen Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç, sorumlulardan bilgi aldı. İncelemeler sonunda kısa bir değerlendirmede bulunan Başkan Kılınç, projenin yakın bir zamanda tamamlanarak tam kapasite ile hizmete başlayacağını müjdeledi.

Adıyaman’ın geleceği için çalıştıklarını söyleyerek konuşmasına devam eden Başkan Kılınç, yakın bir zamanda Adıyaman’ın asfalt sorununun tamamen ortadan kalkacağını belirterek sözlerini şöyle tamamladı: “İlimizde yaşanan yol sorununun çözümü için başlattığımız asfalt plenti tesisimizin inşaat çalışmalarını inceledik. Bu tesisi tamamladıktan sonra şehrimizin en ücra noktalarına kadar ulaşım sorurunu çözüp, vatandaşlarımızın önemli bir sorununa daha neşter vuracağız inşallah.”