YEREL
Giriş Tarihi : 19-01-2021 12:44   Güncelleme : 21-01-2021 16:06

Kılınç: En Kısa Sürede Ulaşacağız

Adıyaman'da sürdürülen kentsel dönüşüm çalışmalarını yerinde inceleyen yetkililer, Belediye Başkanı Süleyman Kılınç ile konuyla ilgili istişarede bulundular.

Kılınç: En Kısa Sürede Ulaşacağız

Mara ve Musalla mahallelerinde sürdürülen kentsel dönüşüm çalışmalarını inceleyen Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Altyapı ve Kentsel Dönüşüm Hizmetleri Şube Müdürü Abdullah Aplak ve firma yetkilileri, Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç’ı ziyaret ederek, çalışmalar hakkında görüş alışverişinde bulundu.

Mara ve Musalla mahallelerindeki 8,5 hektarlık alanda sürdürülen kentsel dönüşüm çalışmalarını inceleyen Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Altyapı ve Kentsel Dönüşüm Hizmetleri Genel Müdürlüğüne bağlı Şube Müdürü Abdullah Aplak ile çalışmaları yürüten Gedaş A.Ş. yetkilileri, Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç’ı ziyaret etti.

Başkanlık makamında gerçekleşen ziyarette Şube Müdürü Aplak ve firma yetkilileri, sürdürülen çalışmalar hakkında Başkan Kılınç’a bilgi verdi.

Başkan Kılınç da yapılan ziyaretle ilgili olarak, “Mara ve Musalla mahallelerimizde yürütülen kentsel dönüşüm çalışmalarını inceleyen Altyapı ve Kentsel Dönüşüm Hizmetleri Genel Müdürlüğüne bağlı Şube Müdürü Abdullah Aplak Bey ile çalışmaları yürüten Gedaş A.Ş. firması yetkilileriyle son durumu görüştük. İnşallah kentsel dönüşümde istediğimiz hedeflere en kısa sürede ulaşacağız” dedi.